آغاز ثبت‌نام دهمین همایش ملی نخبگان

معاون فرهنگی بنیاد ملی نخبگان گفت: مهلت ثبت‌نام شرکت در دهمین همایش ملی نخبگان از ۱۷ شهریورماه آغاز می‌شود و تا ۵ مهرماه ادامه دارد.

معاون فرهنگی بنیاد ملی نخبگان گفت:  مهلت ثبت‌نام شرکت در دهمین همایش ملی نخبگان از ۱۷ شهریورماه آغاز می شود و تا ۵ مهرماه ادامه دارد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از بنیاد ملی نخبگان، آریا الستی گفت: مخاطبان این همایش همانند سال‌های گذشته مشمولان جوایز تحصیلی بنیاد ملی نخبگان خواهند بود.

وی افزود: با ارسال پیامک به مستعدان ‌برتر از آنها برای ثبت‌نام در همایش دعوت شده است و تنها افرادی می‌توانند با ورود به سامانه ثبت‌نام خود را نهایی کنند که پیش از این پیامک دعوت بنیاد ملی نخبگان را دریافت کرده باشند.

معاون فرهنگی بنیاد ملی نخبگان خاطرنشان کرد: علاوه بر بخش اصلی همایش، افراد در صورت تمایل به حضور در بازدیدهای طراحی‌شده که در سومین روز همایش انجام می‌شود نیز باید جداگانه ثبت‌نام کنند که البته ثبت‌نام این بخش از بیستم شهریورماه آغاز می‌شود.

الستی اظهار داشت: متقاضیان سخنرانی در محضر رهبرمعظم‌انقلاب و رئیس‌جمهور نیز می‌توانند با بارگذاری متن سخنرانی و همچنین درخواست خود در سامانه، ثبت‌نام کنند.

وی در پایان با اشاره به زمان و نحوه ثبت‌نام متقاضیان گفت: افراد می‌توانند تا ۵ مهرماه با مراجعه به سایت hamayesh.bmn.ir ثبت‌نام خود را نهایی کنند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب