کشت‌های هیدروپونیک با دانش جدید

دبیر چهارمین کنگره ملی هیدروپونیک و تولیدات گلخانه‌ای گفت: کشت‌های هیدروپونیک با دانش جدید می‌تواند مصرف آب را تا 50 درصد کاهش دهد

به گزارش ایسنا، دکتر میردهقان صبح امروز 15 شهریور ماه در مراسم افتتاحیه همایش ملی هیدروپونیک و تولیدات گلخانه‌ای در دانشگاه ولی عصر(ع)، اظهار کرد: اگرچه منطقه با کمبود و بحران آب مواجه است اما تکنولوژی جدید و کشت‌های هیدروپونیک می‌تواند بسیار در این مورد نویدبخش باشد.

وی تصریح کرد: کشت‌های هیدروپونیک با دانش جدید می‌تواند مصرف آب را تا 50 درصد کاهش دهد و همان درآمد را برای کشاورز داشته باشد.

دبیر چهارمین کنگره ملی هیدروپونیک و تولیدات گلخانه‌ای با اشاره به اینکه از یکسال و نیم قبل مقدمات برگزاری کنگره در گروه باغبانی دانشگاه ولی عصر آغاز شد، یادآور شد: بعد از انجام مقدمات و تشکیل کمیته‌های مختلف و فراخوان‌های اولیه تعداد 200 مقاله به دبیرخانه کنگره ارسال شد که 177 مقاله مورد پذریش قرار گرفت.

میردهقان افزود: از این تعداد 48 مقاله به صورت سخنرانی و 129 مقاله به صورت پوستر ارائه خواهد شد.به گفته وی در طول برگزاری کنگره کارگاه‌های مختلف و بازدیدهایی از گلخانه‌های هیدروپونیک رفسنجان و زرند انجام خواهد شد.

منبع :

پشتیبانی و مشاوره انتخاب رشته کنکور 96
در رشته دلخواهتان با چه رتبه ای قبول می شوید ؟
پاسخ به سوالاتی درباره انتخاب رشته دانشگاه آزاد، ظرفیت مازاد ، شهریه ها ، پذیرش صرفا با سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد ، نحوه چیدمان رشته ها ، رشته های بدون کنکور و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب