کشت‌های هیدروپونیک با دانش جدید

دبیر چهارمین کنگره ملی هیدروپونیک و تولیدات گلخانه‌ای گفت: کشت‌های هیدروپونیک با دانش جدید می‌تواند مصرف آب را تا 50 درصد کاهش دهد

کشت‌های هیدروپونیک با دانش جدید

به گزارش ایسنا، دکتر میردهقان صبح امروز 15 شهریور ماه در مراسم افتتاحیه همایش ملی هیدروپونیک و تولیدات گلخانه‌ای در دانشگاه ولی عصر(ع)، اظهار کرد: اگرچه منطقه با کمبود و بحران آب مواجه است اما تکنولوژی جدید و کشت‌های هیدروپونیک می‌تواند بسیار در این مورد نویدبخش باشد.

وی تصریح کرد: کشت‌های هیدروپونیک با دانش جدید می‌تواند مصرف آب را تا 50 درصد کاهش دهد و همان درآمد را برای کشاورز داشته باشد.

دبیر چهارمین کنگره ملی هیدروپونیک و تولیدات گلخانه‌ای با اشاره به اینکه از یکسال و نیم قبل مقدمات برگزاری کنگره در گروه باغبانی دانشگاه ولی عصر آغاز شد، یادآور شد: بعد از انجام مقدمات و تشکیل کمیته‌های مختلف و فراخوان‌های اولیه تعداد 200 مقاله به دبیرخانه کنگره ارسال شد که 177 مقاله مورد پذریش قرار گرفت.

میردهقان افزود: از این تعداد 48 مقاله به صورت سخنرانی و 129 مقاله به صورت پوستر ارائه خواهد شد.به گفته وی در طول برگزاری کنگره کارگاه‌های مختلف و بازدیدهایی از گلخانه‌های هیدروپونیک رفسنجان و زرند انجام خواهد شد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب