بیش از 156 هزار داوطلب در دوره کاردانی پذیرفته شدند

تهران - ایرنا - مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: اسامی 156 هزار و 639 پذیرفته شده نهایی رشته‌های با آزمون و بدون آزمون دوره کاردانی دانشگاه فنی و حرفه ای امروز(دوشنبه) روی سایت ....

بیش از 156 هزار داوطلب در دوره کاردانی پذیرفته شدند

تهران - ایرنا - مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: اسامی 156 هزار و 639 پذیرفته شده نهایی رشته های با آزمون و بدون آزمون دوره کاردانی دانشگاه فنی و حرفه ای امروز(دوشنبه) روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد.

حسین توکلی روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار حوزه دانشگاه ایرنا افزود: داوطلبان شرکت در دوره کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای و موسسات عالی غیر انتفایی و غیر دولتی می توانند بعد از ظهر امروز به سایت www.sanjesh.orgمراجعه کنند.
وی ادامه داد: از میان پذیرفته شدگان، 57 هزار و 221 نفر زن و 99 هزار و 418 مرد هستند.
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: تمامی پذیرفته شدگان برای اطلاع از تاریخ و مدارک لازم برای ثبت نام باید به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه مربوطه مراجعه کنند و در صورت نبود برنامه زمانی مشخص در 20 و 21 و 23 شهریور ماه با به همراه داشتن مدارک لازم به موسسه محل قبولی مراجعه کنند.
توکلی ادامه داد: در دوره کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای، موسسات آموزش عالی غیرانتقایی و غیردولتی 219 هزار و 890 داوطلب شرکت کردند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب