امیری به مدال برنز کشتی آزاد جوانان جهان رسید

سنگین وزن تیم ملی کشتی آزاد جوانان ایران به مدال برنز جهان رسید تا در پایان این رقابت‌ها تیم ایران با ۲ مدال طلا، یک نقره و یک برنز به کار خود پایان دهد و در مجموع تیمی به عنوان چهارمی جهان برسد.

امیری به مدال برنز کشتی آزاد جوانان جهان رسید

سنگین وزن تیم ملی کشتی آزاد جوانان ایران به مدال برنز جهان رسید تا در پایان این رقابت ها تیم ایران با ۲ مدال طلا، یک نقره و یک برنز به کار خود پایان دهد و در مجموع تیمی به عنوان چهارمی جهان برسد.

به گزارش ایسنا از فرانسه، در ادامه رقابت های کشتی آزاد جوانان جهان که در ماکون فرانسه در جریان است، امیر رضا امیری آخرین نماینده ایران در دیدار رده بندی وزن ۱۲۰ کیلوگرم به مصاف کامیل کوشیولک از لهستان رفت و در پایان با نتیجه ۷ بر ۲ به برتری رسید و مدال برنز جهان را از آن خود کرد.

امیری پیش از این در دور نخست مقابل فردریک چوکویت از کانادا با نتیجه 10 بر 2 به پیروزی رسید اما در دور بعد مقابل کازبک خوبولوف از روسیه با نتیجه 8 بر 6 شکست خورد و با توجه به حضور این کشتی گیر در دیدار فینال، امیری به گروه بازنده ها رفت. وی در این مرحله ابتدا با نتیجه 6 بر صفر مارسل بوهمه از آلمان را شکست داد و سپس آبهیجت کاتاکه از هند را با نتیجه 4 بر صفر مغلوب کرد و به دیدار رده بندی رسید.

همچنین در وزن 55 کیلوگرم عرفان آیینی دارنده مدال طلا و نقره جوانان جهان، در دور اول مقابل نماینده رژیم اشغالگر قدس، کشتی نگرفت و از دور رقابت ها کنار رفت و نتوانست صاحب مدال شود.

در وزن 66 کیلوگرم سامان شجاعی در دور نخست مقابل هاکوب آوتیسیان از ارمنستان با نتیجه 4 بر 2 شکست خورد و با توجه به شکست این کشتی گیر در دور بعد، شجاعی از دور رقابت ها کنار رفت.

در وزن 84 کیلوگرم ارشک محبی پس از استراحت در دور اول در دور دوم مقابل دزیانیس خارامیانکوف از بلاروس با نتیجه 11 بر یک شکست خورد و با توجه به شکست این کشتی گیر در مرحله نیمه نهایی، محبی از دور رقابت ها کنار رفت.

در روز نخست این مسابقات نیز پیمان بیابانی و حسین شهبازی به ترتیب در اوزان ۶۰ و ۹۶ کیلوگرم صاحب مدال طلا شدند و احمد بذری نیز در وزن ۷۴ کیلوگرم نقره گرفت. گودرزی نیز در سبک وزن با یک شکست از دور رقابت ها کنار رفت.

در پایان این رقابت ها روسیه با ۶۶ امتیاز قهرمان شد، آذربایجان و ترکیه نیز به ترتیب با ۴۹ و ۴۳ امتیاز در رده های دوم و سوم جهان جای گرفتند. تیم ایران که در دو دوره گذشته به عنوان قهرمانی رسیده بود در این دوره با ۲ طلا،یک نقره و یک برنز و ۳۷ امتیاز در رده چهارم جای گرفت.

آیینی آزادکار وزن ۵۵ کیلوگرم ایران که از آمادگی بالایی برای کسب مدال جهانی برخوردار بود در صورتیکه به نماینده رژیم ضهیونیستی هم گروه نمی شد و می توانست به کار خود ادامه دهد تیم ایران به روی سکوی جهانی می رفت.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب