مهلت ثبت و ارسال اثر در بخش خارجی جشنواره فارابی

رئیس دبیرخانه هشتمین دوره جشنواره بین‌المللی فارابی گفت: مهلت ثبت و ارسال اثر در بخش خارجی این جشنواره تا پایان شهریور ماه تمدید شد.

مهلت ثبت و ارسال اثر در بخش خارجی جشنواره فارابی

رئیس دبیرخانه هشتمین دوره جشنواره بین‌المللی فارابی گفت: مهلت ثبت و ارسال اثر در بخش خارجی این جشنواره تا پایان شهریور ماه تمدید شد.

حسین میرزایی رئیس دبیرخانه هشتمین دوره جشنواره بین‌المللی فارابی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، گفت: مهلت ثبت و ارسال اثر در بخش خارجی جشنواره فارابی تا پایان شهریور ماه تمدید شد.

وی افزود: با وجود اینکه در بخش داخلی تنها یک هفته مهلت ارسال اثر را به دلیل تماس‌های علاقه‌مندان تمدید کردیم اما در بخش خارجی برای سهولت دریافت آثار خارجی 20 روز این مهلت را تمدید کرده‌ایم.

میرزایی ادامه داد: به این ترتیب علاقه‌مندان برای ارسال آثار در سامانه الکترونیک این جشنواره در بخش خارجی مهلت دارند و در دو بخش ایران شناسی و اسلام‌شناسی می‌توانند آثار خود را در این مدت زمان ثبت کنند.

رئیس دبیرخانه هشتمین دوره جشنواره بین‌المللی فارابی تاکید کرد: تمامی پژوهشگران خارجی دو حوزه اسلام شناسی و ایران شناسی تا پایان روز چهارشنبه 31  شهریور ماه فرصت دارند، آثار خود را شامل گـزارش نهایی پژوهش، پایان نامه و کتاب که در چهار سال گذشته (از ابتدای فروردین 1391 تا پایان اسفند 1394) انجام شده است، در سایت این جشنواره ثبت کنند.

وی گفت: این دبیرخانه در بخش داخلی بیش از 3700 اثر از نویسندگان، مولفان، مترجمان و پژوهشگران و همچنین دانشگاه‌ها، موسسات و انجمن‌های علمی دریافت کرده است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب