ثبت نام در دوره کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی از روز 17شهریور

مشاور عالی سازمان سنجش کشور گفت: ثبت نام در دوره‌های کارشناسی دانشگاه جامع علمی کاربردی از روز 17شهریور آغاز و تا روز 25 شهریور ماه ادامه خواهد داشت.

ثبت نام در دوره کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی از روز 17شهریور

حسین توکلی در  گفت و گو با خبرنگار گر وه جامعه خبرگزاری میزان گفت: ثبت نام برای شرکت دردوره های کارشناسی دانشگاه جامع علمی کاربردی از روز چهارشنبه 17 شهریور 95 آغاز می شود.

وی افزود:داوطلبان می توانند برای شرکت در پذیرش دوره های مهندسی فناوری و دوره های کارشناسی حرفه ای ( ناپیوسته) نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی اقدام کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش کشور در خصوص زمان اتمام مهلت ثبت نام برای داوطلبان علاقمند به شرکت در دوره های کارشناسی دانشگاه جامع علمی کاربردی اظهار کرد: ثبت نام در این آزمون که از روز چهارشنبه 17 شهریور 95 آغاز می شود تا روز پنجشنبه 25 شهریور ادامه خواهد داشت.

توکلی با اشاره به انتشار دفترچه راهنما جهت شرکت داوطلبان در دوره های کارشناسی دانشگاه جامع علمی کاربردی تصریح کرد: کلیه داوطلبان می توانند از روز 17 شهریور تا 25شهریور از طریق مراجعه به سایت سازمان سنجش و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما در صورت واجد شرایط بودن ثبت نام خود را نهایی کنند.

وی هزینه در نظر گرفته شده برای داوطلبان شرکت در دوره های کارشناسی دانشگاه جامع علمی کاربردی را 23 هزار تومان اعلام کرد و گفت: هزینه 23 هزار تومانی برای شرکت در این آزمون در نظر گرفته شده و داوطلبان باید این هزینه را از طریق کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
خرید کتاب