سونی و گوشی‌های هوشمند Xperia XZ و X Compact

سونی از گوشی‌های هوشمند جدید خود بانام‌های Xperia XZ و X Compact رونمایی می‌کند.

سونی و گوشی‌های هوشمند Xperia XZ و X Compactبه گزارش کلیک، کمپانی سونی در نمایشگاه IFA 2016 از محصولات جدید خود رونمایی می‌کند. این نمایشگاه که در تاریخ ۱ سپتامبر از ساعت ۱۳ شروع‌شده است؛ و نمایش‌دهنده بسیاری از محصولات جدید دنیای فناوری است که سونی نیز یکی از این کمپانی‌ها است. سونی در این نمایشگاه از دو محصول جدید خود، گوشی‌های هوشمند Xperia XZ (بانام قدیمی Xperia XR) و Xperia X Compact رونمایی می‌کند.

تا به امروز ممکن است تصاویری از این گوشی‌های هوشمند دیده‌شده باشد ولی وب‌سایت XperiaBlog دیروز عکس‌هایی از این گوشی‌های هوشمند منتشر کرد.

Xperia XZ و Xperia X Compact ظاهری شبیه به هم دارند. تفاوت‌های این دوگوشی هوشمند بی‌شک در اندازه آن‌ها است. اندازه صفحه‌نمایش Xperia XZ حدود ۵٫۲ اینچ است و اندازه صفحه‌نمایش Xperia X Compact حدود ۴٫۶ اینچ است؛ قطعاً کاربران اندازه کوچک‌تر را ترجیح خواهند داد.

پردازنده هر دوگوشی هوشمند توسط کمپانی Qualcomm پشتیبانی شده است و مدل پردازنده‌ها نیز Snapdragon 820 است. دوربین پشت‌گوشی‌ها ۲۳ مگا پیکسل و دوربین جلوی آن‌ها ۱۳ مگا پیکسل است.

گوشی‌های هوشمند Xperia XZ و Xperia X Compact در ۲۴ سپتامبر به‌صورت رسمی از طرف سونی معرفی می‌شود و جزئیات دقیق این گوشی‌های هوشمند بررسی می‌شود. هنوز زمان قرار گرفتن این گوشی‌ها بر روی قفسه فروشگاه‌ها اعلام‌نشده است و هم‌چنین قیمت این گوشی‌ها نیز هنوز اعلام‌نشده؛ قطعاً مدل Compact این گوشی‌های هوشمند ارزان‌تر از مدل XZ خواهد بود.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب