پروژه گوشی‌های ARA گوگل کنسل شد

پس از تاخیرها و وعده‌هایی که تحقق نیافت، به نظر می‌رسد که پروژه Ara یا همان تلفن ماژولار گوگل در حال لغو شدن است.

پروژه گوشی‌های ARA گوگل کنسل شد

به گزارش کلیک، جدیدا گزارشی ارایه شده است که گوگل تلاش دارد بخش سخت‌افزاری خود را ساده‌سازی کند و احتمالا تلفن ماژولار را لغو کرده است.

چند ماه پیش، گوگل اعلام کرد که شرکای سخت‌افزاری و توسعه‌دهندگان قول داده‌اند که پروژه تلفن آرا تا پاییز تکمیل می‌شود. اما چند هفته بیشتر به پاییز نمانده است که شایعاتی در مورد شکست ادعای گوگل به گوش می‌رسد و گفته شده است گوگل قصد دارد که لغو پروژه آرا را اعلام کند.

با همه این تفاسیر و داستان‌هایی که به گوش می‌رسد، ممکن است گوگل این ایده را کاملا رها نکند. ظاهرا گوگل هنوز با شرکای سخت‌افزاری خود به منظور کار بر روی تکنولوژی پروژه آرا کار می‌کند. قبلا گوگل اعلام کرده بود که قصد دارد تلفن ماژولار را به بازار عرضه کند و بخشی از انقلاب اینترنت اشیا را رقم بزند. احتمالا این تکنولوژی فقط برای یک تلفن نیست. احساس می‌شود که گوگل می‌خواهد حتما لایسنس این تکنولوژی را در اختیار بگیرد و همچنین سعی دارد به دیگران نیز کمک کند تا این تکنولوژی به بازار بیاید. با این حال، بدون یک تلفن ماژولار واقعی از گوگل، سخت است که بگویم این رویا همچنان زنده است.

راه طولانی برای تحقق بخشیدن به تلفن‌های ماژولار در پیش است، ولی شنیده شده است که طراح اصلی Phoneblock هم با محدودیت‌هایی که برای شخصی‌سازی‌های آرا گوگل وجود دارد ناامید شده است. بنابراین ممکن است آرا با همه شخصی‌سازی‌هایی که ما در ذهن داریم عرضه نشود ولی می‌توان رویای آن را در سر داشت.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب