جریمه دانشگاه هندی برای دانشجویانی که ازموبایل استفاده کنند

یک دانشگاه هندی تصمیم گرفته دانشجویانی را که در کلاس‌ها از موبایل استفاده می‌کنند، 1000 روپیه، حدود 46هزار تومان، جریمه کند.

جریمه دانشگاه هندی برای دانشجویانی که ازموبایل استفاده کنند

یک دانشگاه هندی تصمیم گرفته دانشجویانی را که در کلاس‌ها از موبایل استفاده می‌کنند، 1000 روپیه، حدود 46هزار تومان، جریمه کند.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا به نقل از نیو‌ایندین‌اکسپرس، دانشگاه آنا قانون جدید تصویب کرده و تصمیم گرفته است که جریمه 1000 روپیه‌ای از دانشجویانی بگیرد که در کلاس‌ها از موبایل استفاده می‌کنند. این دانشگاه هم‌چنین موبایل دانشجویان را توقیف می‌کند.

دانشکده مهندسی این دانشگاه دفترچه‌ای به دانشجویان دانشگاه داده است که در آن آمده هر کس در کلاس‌ها، دفترهای دانشگاه و آزمایشگاه‌ها از موبایل استفاده کند جریمه خواهد شد.

یک دانشجوی مهندسی مکانیک این دانشگاه هم گفته علاوه بر جریمه، دانشگاه موبایل آن‌ها را خواهد گرفت و بعد از تمام شدن 4 سال دوره دانشجویی پس خواهد داد.

این تصمیم را دانشگاه برای جلوگیری از حواس‌پرتی دانشجویان و کمک به آن‌ها برای تمرکز بهتر گرفته است و جریمه‌ها هم در اختیار مدیریت مرکزی دانشگاه قرار خواهد گرفت.

دانشگاه هم‌چنین تصمیم گرفته به صورت منظم از کلاس‌ها بازرسی کند. دانشگاه آنا محدودیت‌های مشابهی را در سال 2005 ایجاد کرد اما با مخالفت دانشجویان و والدین‌شان بعدتر مجبور شد به دانشجویان اجازه بدهد از موبایل در خوابگاه‌ها و بیرون کلاس‌ها استفاده کنند.

در سال 2008 هم، دانشگاه به دانشجویان هشدار دارد در صورتی که از موبایل در کلاس‌ها استفاده کنند یک هفته از حضور در دانشگاه محروم می‌شوند.

در هرحال، امسال، این دانشکده در دفترچه قوانینی که در اختیار دانشجویان سال اول خود قرار داده آورده است که خاطیان به کمیته انضباطی معرفی می‌شوند و تصمیم این کمیته نهایی و قابل اجرا خواهد بود.


منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
همایش جمع بندی ریاضی انسانی حل سوالات کنکور 96 بخش دوم
چهارم انسانی     دبیر : امیر زراندوز