پذیرش حدود یکهزار اتباع خارجی در دانشگاه آزاد اسلامی

تهران - ایرنا- مدیرکل امور بین الملل دانشگاه آزاد اسلامی گفت: حدود بکهزار دانشجوی خارجی برای سال تحصیلی 96-95 دانشگاه آزاد اسلامی پذیرش می‌شوند.

پذیرش حدود یکهزار اتباع خارجی در دانشگاه آزاد اسلامی

تهران - ایرنا- مدیرکل امور بین الملل دانشگاه آزاد اسلامی گفت: حدود بکهزار دانشجوی خارجی برای سال تحصیلی 96-95 دانشگاه آزاد اسلامی پذیرش می شوند.

حسین ابراهیمی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار حوزه دانشگاه افزود: اتباع خارجی بیشتر از کشورهای همسایه به تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی در رشته های گروه فناوری اطلاعات پذیرش می شوند.
وی اظهار کرد: سامانه ثبت نام و پذیرش دانشجویان ایرانی مقیم خارج از کشور راه اندازی شده و آنها وارد این سامانه شده و ثبت نام خود را تکمیل کنند.
ابراهیمی ادامه داد: با مصوبه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی، پذیرش این دسته از دانشجویان در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری بدون برگزاری کنکور است و داوطلبانی که شرایط مربوطه را در این سامانه داشته باشند برای ترم مهر پذیرش می شوند.
مدیرکل امور بین الملل دانشگاه تصریح کرد: آموزش این دسته از دانشجویان به صورت الکترونیکی است و همه کلاس ها و فعالیت های آموزشی دانشجویان دفاتر دانشگاه آزاد اسلامی با همکاری واحد الکترونیک به صورت مجازی برگزار می شود و دفاتر دانشگاه آزاد اسلامی تنها وظیفه برنامه ریزی و برگزاری آزمون های پایان ترم را بر عهده دارند.
در حال حاضر 400 واحد دانشگاه آزاد اسلامی فعال است که در آنها یک میلیون و 700 هزار دانشجو تحصیل می کنند. 
از این تعداد 19 واحد دانشگاهی به صورت دانشگاه جامع فعالیت دارند. 

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب