کارنامه آزمون سراسری کارشناسی ارشد سال 95 منتشر شد

تهران - ایرنا - کارنامه داوطلبان آزمون سراسری کارشناسی ارشد سال 95 در سایت سازمان سنجش روز شنبه منتشر شد و داوطلبان می‌توانند با شماره پرونده، شماره داوطلبی و مشخصات فردی، کارنامه خود را دریافت کنند.

کارنامه آزمون سراسری کارشناسی ارشد سال 95 منتشر شد

تهران - ایرنا - کارنامه داوطلبان آزمون سراسری کارشناسی ارشد سال 95 در سایت سازمان سنجش روز شنبه منتشر شد و داوطلبان می توانند با شماره پرونده، شماره داوطلبی و مشخصات فردی، کارنامه خود را دریافت کنند.

به گزارش خبرنگار حوزه دانشگاه ایرنا، این کارنامه حاوی اطلاعات لازم، رتبه داوطلب و آخرین رتبه پذیرفته شده در هر یک از کد رشته های انتخابی و در سهمیه مربوط است.
داوطلبان پس از دریافت کارنامه نتایج نهایی آزمون از سایت www.sanjesh.org، در صورت هرگونه سئوال در مورد مندرجات کارنامه و انتخاب رشته می توانند حداکثر تا هفتم مهر ماه منحصراً از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی در سایت سازمان سنجش اقدام کنند.
داوطلبان باید از هر گونه ارسال نامه پستی و مراجعه حضوری خودداری کنند.
به مواردی که از طریق دیگری و یا بعد از هفتم مهر ماه واصل شود، به هیچ وجه ترتیب اثر داده نخواهد شد.
همچنین بر اساس اعلام سازمان سنجش، در صورت اعلام رشته محل های جدید از سوی موسسات آموزش عالی و تایید آنها از سوی دفتر گسترش آموزش عالی وزارت علوم و یا اعلام تکمیل ظرفیت پذیرش دانشجو از سوی موسسات، موضوع طی اطلاعیه ای از طریق سایت سنجش و نشریه پیک سنجش در روز دوشنبه پنجم مهر ماه اطلاع رسانی خواهد شد.
نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد 95، هشتم شهریور ماه اعلام شد و تعداد 180 هزار و 86 نفر در این آزمون پذیرفته شدند.

منبع :

آتوسا صادقی

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب