راه‌اندازی ناوگان حمل‌ونقل دانش‌آموزان تا سال آینده

معاون شهردار تهران از راه‌اندازی ناوگان حمل‌ونقل دانش‌آموزان تا سال آینده خبر داد.

راه‌اندازی ناوگان حمل‌ونقل دانش‌آموزان تا سال آینده

معاون شهردار تهران از راه‌اندازی ناوگان حمل‌ونقل دانش‌آموزان تا سال آینده خبر داد.

مازیار حسینی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در مراسم رونمایی از برچسب سرویس‌های مدارس تهران گفت: با توجه جمعیت حدود یک میلیون و صد هزار دانش آموزان و ٧� � هزار نفری دانشجویان، از هر ٥ نفر یک نفر برای اول مهر مهیا می شود و با توجه به جمعیت ٨ میلیونی شهر تهران این عدد قابل توجهی است. این برچسب نمادی است از توجه به اهمیت سرویس مدارس چراکه اطمینان از ایمنی وسیله نقلیه امری مهم و حیاتی است.

حسینی گفت: ما به دنبال آن هستیم به سمتی برویم که سرویس مدارس، خودروی ممتاز و مشخصی از دیگر وسایل نقلیه موجود باشد.

وی با تأکید بر موضوع سلامت راننده سرویس مدارس گفت: علاوه بر سلامت روانی و فکری راننده و عدم اعتیاد رانندگان، دانش آموزان نیز باید آموزش ببیند که چه رفتارهایی باید در حین سوار و پیاده شدن انجام دهند.

معاون شهردار تهران با بیان اینکه خودروهای دیگر در مواجهه با سرویس مدارس باید به این خودروها به چشم یک اولویت ترافیکی نگاه کنند افزود: باید با در نظر گرفتن تمام وجوه، اطمینان خاطری را برای والدین دانش آموزان ایجاد کنیم و امیدواریم اولیا نیز این دغدغه را داشته باشند و اشکالات احتمالی را به اطلاع مدارس، پلیس و شهرداری برسانند.

وی در حاشیه این مراسم، در جمع خبرنگاران در پاسخ به تسنیم درباره اضافه‌شدن ناوگان حمل‌ونقل مجزای سرویس مدارس گفت: علی رغم مشکلات اضافه کردن یک ناوگان حمل‌ونقل، سعی داریم تا سال آینده ناوگان مجزایی برای حمل‌ونقل دانش آموزان و مشابه استانداردهای جهانی راه‌اندازی کنیم که در این ناوگان از میدل‌باس‌هایی با مشخصات خاص استفاده خواهیم‌ کرد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
خرید کتاب