دانشگاه علم و صنعت به استقبال دانشجویان ارشد و دکتری می‌رود

آیین استقبال از پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد دوره‌های روزانه و نوبت دوم دانشگاه، روزهای 15 و16 شهریور 1395 و آیین استقبال از پذیرفته شدگان دکتری دانشگاه علم و صنعت ایران، 17شهریورماه جاری برگزار می‌شود

دانشگاه علم و صنعت به استقبال دانشجویان ارشد و دکتری می‌رود

آیین استقبال از پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد دوره‌های روزانه و نوبت دوم دانشگاه، روزهای 15 و 16 شهریور 1395 و آیین استقبال از پذیرفته شدگان دکتری دانشگاه علم و صنعت ایران، 17 شهریورماه جاری برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، آیین استقبال از پذیرفته شدگان مقاطع تحصیلات تکمیلی دانشگاه علم و صنعت ایران، صبح روزهای دوشنبه و سه شنبه (15 و 16 شهریور) برای پذیرفته شدگان روزانه و نوبت دوم مقطع کارشناسی ارشد و برای پذیرفته شدگان مقطع دکتری در روز چهارشنبه (17 شهریور) از درب اصلی دانشگاه آغاز می شود و پذیرفته شدگان گرامی پس از پذیرش اولیه و دریافت بسته های فرهنگی، برای انجام ثبت نام قطعی به دانشکده‌های خود هدایت می‌شوند.
همچنین ثبت نام پذیرفته‌شدگان ممتاز مقطع کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه علم و صنعت ایران، 21 شهریورماه انجام خواهد شد وثبت نام پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه علم و صنعت ایران، برای پردیس دو در روزهای 14 و 15 شهریور و برای دوره های آموزش الکترونیکی دانشگاه در تاریخ 14 تا 17شهریورماه برنامه ریزی شده است که به ترتیب در آمفی تئاتر شهید بهرامی و مجتمع فرهنگی امام خمینی(ره) دانشگاه انجام خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علم و صنعت ایران و بر اساس اعلام معاونت آموزشی این دانشگاه، شروع برگزاری کلاسهای دانشگاه در نیمسال اول سال تحصیلی 96-1395از روز شنبه 20 شهریور ماه خواهد بود.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب