صعود محمدی و آهنگریان به نیمه‌نهایی ووشو آسیا

دومین روز از نهمین دوره مسابقات ووشوی قهرمانی آسیا در تایوان، با راهیابی دو سانداکار تیم مردان ایران به مرحله نیمه نهایی همراه شد.

دومین روز از نهمین دوره مسابقات ووشوی قهرمانی آسیا در تایوان، با راهیابی دو سانداکار تیم مردان ایران به مرحله نیمه نهایی همراه شد.

به گزارش ایسنا، نهمین دوره رقابت‌های ووشوی قهرمانی بزرگسالان آسیا از پنجشنبه (11 شهریور) با حضور نمایندگان 20 کشور به میزبانی شهر تایپه، پایتخت تایوان آغاز شده است.

تیم ملی ووشوی ایران در دو بخش ساندا و تالوی مردان و زنان در این رقابت‌ها حضور یافته است.

امروز جمعه، «مهدی محمدی» در مرحله یک چهارم نهایی وزن منهای 56 کیلوگرم ساندای مردان به مصاف «کای وا کان» از ماکائو رفت و در دو راند متوالی پیروز شد و به نیمه نهایی رسید تا مدال برنز خود را قطعی کند. وی مرحله نیمه نهایی باید به مصاف «وان بائه تو» از ویتنام برود.

محمدی که به تازگی از تیم ملی جوانان به بزرگسالان رسیده است، روز گذشته نیز در نخستین مبارزه خود برابر «اوازبک امان بکوف» از قرقیزستان در دو راند متوالی پیروز شده بود.

همچنین، «عرفان آهنگریان» که در دور نخست وزن منهای 60 کیلوگرم ساندای مردان موفق شده بود «پتون بالاواردانا» از سریلانکا را با اقتدار شکست دهد به مصاف «یان سان متو» از ماکائو رفت و با ارئه مبارزه ای تماشایی در دو راند پیروز شد تا ضمن راهیابی به مرحله نیمه نهایی، مدال برنزش را قطعی کند. آهنگریان در مرحله نیمه نهایی با «جیانگ ترونگ» از ویتنام روبه‌رو خواهد شد.

همچنین تالوکاران ایران امروز(جمعه) به اجرای فرم پرداخته و با کسب نمرات زیر به کار خود پایان دادند:

*بانوان

فرم چانگ چوان: هانیه رجبی امتیاز 9،62 و زهرا کیانی امتیاز 9،61

فرم تای چی جین: حمیده برخور امتیاز 9،61

فرم نان چوان: فاطمه حیدری امتیاز 9،34

*آقایان

فرم چانگ چوان:رضا خلف زاده امتیاز 9،52 و امیر محمدرضایی امتیاز 9،41

فرم نان چوان: طاهر قاسمی امتیاز 9،63 و فرشاد عربی امتیاز 9،32

نهمین دوره رقابت های ووشوی قهرمانی بزرگسالان آسیا تا روز پانزدهم شهریورماه ادامه دارد.

منبع :

پشتیبانی و مشاوره انتخاب رشته کنکور 96
در رشته دلخواهتان با چه رتبه ای قبول می شوید ؟
پاسخ به سوالاتی درباره پردیس ، ظرفیت مازاد ، شهریه ها ، پذیرش صرفا با سوابق تحصیلی ، نحوه چیدمان رشته ها ، انتخاب رشته دانشگاه آزاد ، رشته های بدون کنکور و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب