المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی آغاز می‌شود

هشتمین المپیاد علمی دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در روزهای ۱۳ تا ۱۸ شهریور برگزار می‌شود.

المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی آغاز می‌شود

هشتمین المپیاد علمی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در روزهای ۱۳ تا ۱۸ شهریور برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، دکتر رضا خانی جزنی رئیس ستاد اجرائی این المپیاد با اعلام این خبر افزود: در این دوره از المپیاد از روز چهارشنبه ۱۰ تا روز جمعه ۱۲ شهریور ۷۰۰ نفر از سرپرستان و دانشجویان را در خوابگاه های سرشار، ولیعصر(عج) و شهید عبدالحسینی و همچنین مجموعه رفاهی بیمارستان شهید رجایی اسکان داده خواهند شد.

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی افزود: از روز جمعه آزمون های متعدد فردی، گروهی و جانبی در چهار حیطه استدلال بالینی، مدیریت نظام سلامت، تفکر علمی در علوم پایه و مطالعات میان رشته ای سلامت (فلسفه پزشکی) برگزار می شود و طی آن دانشجویان از ۵۵ دانشگاه مختلف به رقابت خواهند پرداخت.

خانی جزنی گفت: علاوه بر برنامه های آزمون  که بر عهده کمیته علمی این المپیاد است، برنامه های فرهنگی و ورزشی نیز برای دانشجویان طی دوران حضورشان تدارک دیده شده است.

وی یادآور شد: مراسم اختتامیه المپیاد با حضور وزیر بهداشت در تالار بین المللی امام خمینی(ره) دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار و از برگزیدگان این دوره از المپیاد تقدیر می شود.

المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی آغاز می‌شود


منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب