تمدید ثبت‌نام دوره‌های کاردانی بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی

سرپرست معاونت نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: مهلت ثبت‌نام کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای بدون آزمون این دانشگاه تا روز چهارشنبه ۱۷ شهریورماه تمدید شد.سرپرست معاونت نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: مهلت ثبت‌نام کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای بدون آزمون این دانشگاه تا روز چهارشنبه ۱۷ شهریورماه تمدید شد.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، جواد حاتمی سرپرست معاونت نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: باتوجه به استقبال داوطلبان متقاضی ثبت‌نام و همچنین اعلام کد رشته محل‌های جدید، مهلت ثبت‌نام برای دوره‌های بدون آزمون کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای دانشگاه جامع علمی کاربردی تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه ۱۷ شهریورماه تمدید شد.

وی افزود: باتوجه به اصلاحات دفترچه دوره‌های کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای دانشگاه جامع علمی کاربردی، داوطلبان می‌توانند تا روز ۱۷ شهریورماه نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته در این دوره‌ها اقدام کنند.

سرپرست معاونت نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی خاطرنشان کرد: متقاضیان باید براساس ضوابط و شرایط مندرج در دفترچـه راهنمـای این دوره و همچنـین توضـیحات مربـوط بـه اصـلاحات و کد رشته محل‌های تحصیلی مندرج در اطلاعیه سایت سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به ثبت نام و انتخاب کد رشته محل‌های مورد علاقه خود در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org اقدام کنند.

حاتمی تاکید کرد: باتوجه به اینکه برخی کدرشته محل‌های جدید در قالب اصلاحات به دفترچه راهنمای این آزمون در سایت سازمان سنجش آموزش کشور افزوده شده است بنابراین داوطلبانی که تاکنون نیز اقدام به ثبت‌نام و انتخاب رشته کرده اند می‌توانند نسبت به اصلاح و ویرایش اولویت‌های انتخابی خود تا روز چهارشنبه ۱۷ شهریورماه اقدام کنند.

وی گفت: بنابراین داوطلبانی که پس از ثبت‌نام کد رهگیری ۱۶ رقمی دریافت کرده‌اند در صورت تمایل می‌توانند نسبت به اصلاح و ویرایش اولویت‌های انتخابی خود نیز اقدام کنند.

منبع :