فرانسه، ایتالیا را سه‌تایی کرد

در شبی که تیم ملی فرانسه توانست ایتالیا را در خاک خودش با سه گل شکست دهد، تیم ملی اسپانیا در دیداری دوستانه با دو گل بلژیک را از پیش رو برداشت.

فرانسه، ایتالیا را سه‌تایی کرد

در شبی که تیم ملی فرانسه توانست ایتالیا را در خاک خودش با سه گل شکست دهد، تیم ملی اسپانیا در دیداری دوستانه با دو گل بلژیک را از پیش رو برداشت.

به گزارش ایسنا، درحالیکه تیم‌های ملی فوتبال در قاره آسیا و آمریکای جنوبی روز پنجشنبه و بامداد جمعه درگیر مسابقات انتخابی جام جهانی 2018 بودند، دیدارهای دوستانه در نقاط مختلف اروپا با شکست ایتالیا و پیروزی اسپانیا همراه بود.

در مهمترین این دیدارها که در شهر باری ایتالیا برگزار شد، تیم ملی فوتبال فرانسه، نایب قهرمان یورو 2016 با سه گل توانست بر تیم ملی میزبان غلبه کند. گل های فرانسه را "مارسیال"، "ژیرود" و "کورزاوا" به ثمر رساندند و تک گل ایتالیا را "پله" در دقیقه 18 به ثبت رساند.

در ادامه دیدارهای دوستانه تیم‌های ملی فوتبال بلژیک در اولین دیدار با هدایت «روبرتو مارتینز» به دیدار اسپانیا رفت که این دیدار با برتری 2 بر صفر ماتادورها به پایان رسید.

در این دیدار اسپانیا در هر دو نیمه یک گل وارد دروازه بلژیک کرد. داوید سیلوا در نیمه نخست و در نیمه دوم از روی نقطه پنالتی برای تیم ملی کشورش گلزنی کرد تا این دیدار با برتری 2 بر صفر اسپانیا به پایان رسید.

در دیگر دیدار مهم هلند برابر یونان به میدان رفت، ولی در ادامه نتایج ضعیف خود با نتیجه 2 بر یک شکست خورد تا نتایج هلند با هدایت «دنی بلیند» نیز فرقی با دوره قبل از یورو 2016 نداشته باشد.

همچنین پرتغال با دو گل نانی و گل‌های سیلوا، په په و کانسلو توانست جبل‌الطارق را 5 بر صفر شکست دهد

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
همایش جمع بندی علوم اجتماعی حل سوالات کنکور 96 بخش اول
چهارم انسانی     دبیر : آزیتا بیدقی