مشخص شدن رده‌های پنجم تا هشتم کشتی فرنگی لیگ برتر

تیم‌های پنجم تا هشتم مرحله نخست لیگ برتر کشتی فرنگی مشخص شدند.



تیم‌های پنجم تا هشتم مرحله نخست لیگ برتر کشتی فرنگی مشخص شدند.

به گزارش ایسنا، در مرحله نخست لیگ برتر کشتی فرنگی هشت تیم حضور دارند که در دو گروه به رقابت پرداختند.

مسابقات نیم نهایی و فینال این مرحله تا ساعاتی دیگر برگزار می‌شود و رقابت‌ برای رتبه‌های پنجم تا هشتم برگزار شد.

برای کسب رتبه پنجم و ششم تیم ایرانی اندیمشک برابر هیأت کشتی قم 6 بر 2 به برتری رسید.

همچنین فلک‌الفلاک تهران 5 بر 3 برابر شهدای 4آذر اندیمشک به برتری رسید و هفتم شد.

همچنین امروز یک مسابقه نیز در کشتی آزاد برگزار شد و تیم رعد پدافند 5 بر 3 مقابل هیأت کشتی البرز به برتری رسید.

یگانه اندیمشک / هیأت کشتی قم

وزن 59 کیلوگرم: اشکان قلی‌کیانی9/ فرامز پیامی 3

وزن 66 کیلوگرم: پیمان رضایی 8/ مهدی مراحاصلی 0

وزن 71 کیلوگرم: مصطفی میرعالی 10/ حسین ابراهیمی 2

وزن 75 کیلوگرم: فرشاد رستمی‌کیا 0/ مهدی آغاز 0 (برنده)

80 کیلوگرم: وحید بابایی جعفری 2/ علی زینتی رفاه 4

85 کیلوگرم: امیدرضا نرگسی 8/ مهدی علی‌حیدری 0

98 کیلوگرم: محمد بیران‌وند 1/ علی‌اکبر حیدری 0

130 کیلوگرم: مهران دیناروند 0 /(هیأت کشتی قم در این وزن کشتی‌گیر نداشت)

فلک‌الافلاک تهران/ شهدای 4 آذر اندیمشک

59 کیلوگرم: علی شعاع 0/ کرامت عبدولی 8

66 کیلوگرم: شهریار عزیزی 1/ امین کاویانی 5

71 کیلوگرم: سیاوش دوستاریان 8/ حسین نصیری 0

75 کیلوگرم: فلک‌الافلاک تهران در این وزن کشتی گیر نداشت / محمد شرب نیازی 0 (برنده)

80 کیلوگرم: مهرداد بهرامی  0 (برنده)/ حسین شیرمند 0

85 کیلوگرم: داود فلاحی 0 (برنده)/ مجید دهقان 0

98 کیلوگرم: صمد کاظمی 0 (برنده)/ سهیل کهنسال 0

130 کیلوگرم: آرمان نظری 0 (برنده)/ مسعود نعمت‌چکانی 0

کشتی آزاد

رعد پدافند/ هیأت کشتی البرز

57کیلوگرم: محمدرضا نامجو مطلق 0 (برنده)/ محمد طهماسبی زاده 0

61 کیلوگرم: نوید زنگنه 13/ محمدرضا زارع 0

65 کیلوگرم: پیمان حقی 0 (برنده)/ میلاد طهماسبی‌زاده 0

70 کیلوگرم: سجاد محمدی 10/ مهدی معتمدی 0

74 کیلوگرم: علی موسوی 4/ محسن اکبری 4 (برنده)

86 کیلوگرم: کامران قاسم‌پور4/ انوش مردانی 5

97 کیلوگرم: حاتم علی‌اکبرزاده 10/ محسن رضایی 3

125 کیلوگرم: پویا رحمانی 0/ صابر کولی‌وند 0 (برنده)

مسابقه رده‌بندی و فینال لیگ برتر کشتی فرنگی تا دقایقی دیگر برگزار می‌شود.

منبع :

دایره از هندسه 2
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( سوم ریاضی)
دبیر : حامد آصفی