امسال تعهد خیرین مدرسه ساز ۸۴۰ میلیارد تومان است

رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور از تعهد ۸۴۰ میلیارد تومانی خیرین برای مدرسه سازی در سال جاری خبر داد و گفت: پیش بینی می‌کنم امسال کمک مالی خیرین به یک هزار میلیارد تومان برسد.

امسال تعهد خیرین مدرسه ساز ۸۴۰ میلیارد تومان است

رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور از تعهد ۸۴۰ میلیارد تومانی خیرین برای مدرسه سازی در سال جاری خبر داد و گفت: پیش بینی می کنم امسال کمک مالی خیرین به یک هزار میلیارد تومان برسد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری موج، محمدرضا حافظی در نشست خبری که امروز در سازمان نوسازی مدارس کشور برگزار شد، اظهار داشت: سال گذشته خیّر مدرسه سازی  اعتباری حدود یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان برای ساخت یک مدرسه در استان سیستان و بلوچستان در نظر گرفته بود.

وی افزود: این خیّر در نظر داشت که از مدرسه در حال ساختش بازدید کند و بنده از مدیرکل نوسازی مدارس استان خواستم که وی را همراهی کرده و تکریم کنند؛ این خیّر مدرسه ساز پس از بازگشت از سیستان و بلوچستان تعهد ساخت ۳۱۳ مدرسه به عشق امام زمان(عج) را تعهد کرد.

حافظی با بیان اینکه امسال خیرین مدرسه ساز  ۸۴۰ میلیارد تومان تعهد کرده‌اند تا برای ساخت مدارس کشور با وزارت آموزش و پرورش همکاری کنند، گفت: با توجه به اینکه  ۶۵۰ هزار خیر در داخل کشور و یک هزار خیر مدرسه ساز در خارج از کشور داریم، پیش بینی می کنم کمک مالی خیرین به یک هزار میلیارد تومان برسد.

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب