اختصاص ردیف ۱۳۰میلیارد تومانی برای ساخت مدارس سیستان وبلوچستان

معاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش گفت: امسال بودجه ۱۳۰ میلیارد تومانی برای مدرسه سازی در سیستان و بلوچستان پیش بینی شده است.

معاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش گفت: امسال بودجه ۱۳۰ میلیارد تومانی برای مدرسه سازی در سیستان و بلوچستان پیش بینی شده است.

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری موج، مرتضی رئیسی معاون در نشست خبری که امروز در سازمان نوسازی مدارس کشور برگزار شد، اظهار داشت: همایش خیرین مدرسه ساز در سواحل مکران برای رفع محرومیت ها و کاستی هایی که در منطقه مکران وجود دارد، برگزار می شود.

وی ادامه داد: این همایش ۱۵ شهریور در دانشگاه دریانوردی چابهار برگزار می شود.

رئیسی با بیان اینکه پیشنهاد برگزاری این همایش توسط نیروی دریایی جمهوری اسلامی ایران مطرح شده است، افزود: در این جشنواره خیرین حضور دارند تا بتوانیم با منابع دولتی و کمک های مردمی نیارهای آموزشی منطقه را رفع کنیم.

وی با اشاره به اینکه ۵۰۰ نفر در این همایش شرکت می کنند، گفت: ۱۳۰ خیّر نیز شامل ۱۰۰ خیّر مرد و ۳۰ خیّر خانم از تهران در این همایش حضور دارند.

معاون عمران وزیر آموزش و پروش با بیان اینکه استانداران و مسئولان ۲ استان سیستان و بلوچستان و هرمزگان در این همایش همکاری خواهند کرد، گفت: هزینه ساخت هر کلاس در کشور ۱۵۰ میلیون تومان است.

رئیسی ادامه داد: یک کلاس درس، فضای ۵۰ مترمربعی نیست بلکه با فضای جانبی آن باید حدود ۱۴۰، ۱۵۰ مترمربع را باید در نظر گرفت.

وی در مورد ردیف بودجه عمرانی سیستان و بلوچستان بیان کرد : امسال بودجه ۱۳۰ میلیارد تومانی برای مدرسه سازی در سیستان و بلوچستان پیش بینی شده است.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب