جزیره خارق العاده که حول محور خود می‌چرخد

به تازگی یک جزیره که حول محور خود می‌چرخد در آرژانتین کشف شده است. برخی نظریه پردازان تئوری توطئه معتقدند این جزیره می‌تواند پایگاه موجودات فضایی روی کره زمین باشد.

جزیره خارق العاده که حول محور خود می‌چرخد

به تازگی یک جزیره که حول محور خود می چرخد در آرژانتین کشف شده است. برخی نظریه پردازان تئوری توطئه معتقدند این جزیره می تواند پایگاه موجودات فضایی روی کره زمین باشد.

"سرجیو نئوسپیلرم،" یک کارگردان و تهیه کننده در آرژانتین این جزیره را کشف کرده است و قصد دارد تحقیقاتی را در خصوص این پدیده نادر آغاز کند.

نام این جزیره "چشم" است و در رودخانه "پارانا دلتا" بین شهرهای کامپانا و زاراته در بوئنوس آیرس، پایتخت آرژانتین قرار دارد و حتی در نقشه گوگل هم قابل دسترسی است.

نئوسپیلرم در تلاش است به همراه "ریچارد پترونی،" یک مهندس اهل نیویورک بودجه لازم را جهت انجام تحقیقات گسترده تر درباره این جزیره تأمین کند.

ریچارد پترونی در این خصوص گفت: ما جزیره ای را نزدیک رودخانه پارانا کشف کرده ایم که به شکل جالبی حول محور خود می چرخد. به علاوه، این جزیره با چرخشی که دارد یک ساختار مدور منظم روی سطح آب ایجاد کرده است.

جزیره خارق العاده

نئوسپیلرم در ادامه گفت: زمانی که این منطقه را از روی نقشه نظاره کردیم متوجه یک مسئله غیرمنتظره در آن شدیم. نام این جزیره را "چشم" گذاشتیم. چشم یک جزیره است که بوسیله آبراه باریکی با قطر 130 یارد (118 متر) احاطه شده است. هر دو دایره روی آب و جزیره به اندازه ای خارق العاده هستند که در نظر گرفتن آنها به عنوان یک پدیده طبیعی کار بسیار دشواری است.

وی در ادامه گفت: پرسش های زیادی در خصوص این جزیره وجود دارد؛ از جمله اینکه چگونه بوجود آمده است، تشکیل آن چه مدت طول کشیده است و چرا حرکت می کند.

جزیره خارق العاده

این تیم امیدوار است بتواند 50 هزار دلار بودجه برای آغاز تحقیقات درباره جزیره چشم جمع آوری کند. تاکنون حدود 5 هزار دلار بوسیله 31 حامی جمع آوری شده است.

تاکنون گزارشهایی مربوط به رؤیت اشیای ناشناس پرنده در این منطقه منتشر شده است. مردم محلی معتقدند یک مسئله ماورای طبیعی درباره این بخش از آرژانتین وجود دارد.

جزیره خارق العاده که حول محور خود می‌چرخد

جزیره خارق العاده که حول محور خود می‌چرخد


منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب