برپایی جشنواره کانون‌های فرهنگی و تربیتی

مدیرکل فرهنگی و هنری وزارت آموزش و پرورش گفت: جشنواره دوسالانه آثار تولیدی اعضای کانون‌های فرهنگی و تربیتی سراسر کشور از امروز تا شنبه ۱۳ شهریور برگزار می‌شود.

برپایی جشنواره کانون‌های فرهنگی و تربیتی

مدیرکل فرهنگی و هنری وزارت آموزش و پرورش گفت: جشنواره دوسالانه آثار تولیدی اعضای کانون های فرهنگی و تربیتی سراسر کشور از امروز تا شنبه ۱۳ شهریور برگزار می‌شود.

مهدی علی اکبرزاده در گفتگو با سارا حبیب الهی خبرنگار اجتماعی خبرگزاری موج، در مورد جشنواره دوسالانه آثار تولیدی اعضای کانون های فرهنگی و تربیتی سراسر کشور، اظهار داشت: در این جشنواره ۳۰۰ دانش آموز و مربی و ۷۰۰ نفر از مدیران کانون های فرهنگی و تربیتی با یکدیگر تبادل تجربه و تعامل می کنند.

وی با بیان اینکه این جشنواره امروز در منطقه ۲ شهر تهران افتتاح شده است، ادامه داد: این جشنواره از امروز  ۹ شهریور تا شنبه ۱۳ شهریور در کانون فرهنگی تربیتی قدس واقع در شهرک غرب، خیابان ایران زمین برگزار می‌شود.

مدیرکل فرهنگی و هنری وزارت آموزش و پرورش تصریح کرد: ۳۲ غرفه برای عرضه محصولات وجود دارد که آثار دانش آموزان در این غرفه‌ها به فروش می رسد.

علی‌اکبرزاده مطرح کرد: با توجه به اینکه دانش آموزانی که در این جشنواره شرکت کرده اند از ۳۲ اداره کل اموزش و پرورش انتخاب شده اند، برای این تعداد دانش آموز، برگزاری ضیافت کانونی، دوره آموزشی، تالار گفتگوی آزادی اندیشی برنامه ریزی کرده ایم.

مدیرکل فرهنگی و هنری وزارت آموزش و پرورش گفت: غرفه و اقامت دانش آموزان رایگان است و هیچ درصدی از آثاری که توسط دانش آموزان به فروش می رسد دریافت نمی‌شود.

علی‌اکبرزاده هدف از برگزاری این جشنواره را آشنایی دانش‌آموزان تولیدکننده با شیوه‌های کسب و کار مطرح کرد و افزود: با برگزاری این جشنواره دانش آموزان می‌آموزند که هیچ منافاتی بین تولید و تحصیل وجود ندارد.این جشنواره با هدف کارآفرینی و ایجاد فضای اقتصادی در راه لبیک شعار سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل برپا شده است.

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
خرید کتاب