همکاری ایران و پاکستان برای اجرای طرح‌های مشترک علمی و تحقیقات

قائم مقام وزیرعلوم در امور بین الملل و رئیس بنیاد علم پاکستان بر حمایت مشترک ایران و پاکستان از طرح‌های مشترک تحقیقاتی تاکید کردند.

همکاری ایران و پاکستان برای اجرای طرح‌های مشترک علمی و تحقیقات

قائم مقام وزیرعلوم در امور بین الملل و رئیس بنیاد علم پاکستان بر حمایت مشترک ایران و پاکستان از طرح های مشترک تحقیقاتی تاکید کردند.

به گزارش ایلنا، حسین سالار آملی، محمد اشرف، ‌رئیس بنیاد علم پاکستان بر حمایت مشترک ایران و پاکستان از طرح های مشترک تحقیقاتی تاکید کردند.

سالار آملی در دیدار با رئیس بنیاد علم پاکستان گفت: گسترش همکاری های علمی با پاکستان برای ایران، مهم بوده و مورد تاکید ماست.

وی با اشاره به تفاهم نامه کمیته مشترک دو کشور افزود: اولویت های ما در همکاری علمی با پاکستان شامل همکاری دو جانبه و تبادل دانشجو برای دوره های کوتاه و بلند مدت و همچنین اعطای بورس، همکاری چندجانبه در چارچوب CBM آموزش پروسه استانبول به گونه ای که با مشارکت دیگر کشورهای عضو پروسه همراه باشد.

رئیس مرکز همکاری های علمی بین المللی وزارت علوم افزود: تعریف ۸ طرح مشترک تحقیقاتی و حمایت مالی هر کشور از این طرح ها به میزان ۴۰ هزار یورو و همکاری ایران و پاکستان در قالب دانشگاه D۸ است.

اشرف رئیس پاکستانی کمیته مشترک علمی، آموزشی و فناوری ایران و پاکستان ضمن ابراز تشکر از انجام این دیدار گفت: اجرایی ساختن مفاد همکاری یادداشت تفاهم کمیته مشترک ایران و پاکستان که در خرداد ماه سال جاری در اسلام آباد برگزار شد، مورد تاکید ما نیز است.

وی با استقبال از پیشنهادی های سالار آملی بر موافقت خود با عملیاتی ساختن موارد پیشنهادی در اسرع وقت تاکید کرد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب