برنامه آموزشی خودروساز ژاپنی برای دانش آموزان

شرکت خودروسازی تویوتا یک پروژه جدید را برای آموزش ساخت خودروهایی پیل سوختی به دانش‌آموزان دبیرستانی ارائه کرده است.

برنامه آموزشی خودروساز ژاپنی برای دانش آموزان

به گزارش ایسنا به نقل از انگجت، این شرکت ژاپنی به دانش‌آموزان یاد می‌دهد چگونه خودروهای پیل سوختی کوچک و قابل کنترل از راه دور را بسازند و امیدوار است این پروژه بتواند علاقه آن‌ها را به فناوری برانگیزد.

این چالش یک برنامه چند ساله پیچیده مانند دوره‌های آموزش ساخت پهپاد و رباتیک که در دبیرستان‌های ژاپنی ارائه می‌شوند، نیست، بلکه برای یک ترم به نوجوانان در مورد تغییرات آب‌وهوایی و اهمیت انرژی جایگزین آموزش می‌دهد.

داگ کولمان، مدیر بازاریابی خودروی ملی تویوتا اظهار کرد: این پروژه یک فرصت را برای معرفی فناوری سلول سوختی هیدروژنی به نسل بعدی مبتکران ارائه می‌کند. ما امیدواریم که این چالش بتواند دانش‌آموزان را به پیوستن به تویوتا تشویق کند تا آینده‌ای پایدارتر و آگاه‌تر در قبال محیط زیست بسازند.

این پروژه اکنون در 20 دبیرستان در لس‌آنجلس و اورنج کانتی به دانش‌آموزانی با ملیت‌های مختلف ارائه شده است. تویوتا به جز کمک به دانش‌آموزان برای ساخت خودروهای کنترلی، همچنین به آنها اجازه می‌دهد تا در رقابت‌هایی شرکت کنند که مهندسان این شرکت در زمان ساخت خودروی پیل سوختی "میرای" با آن روبرو بودند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب