تزریق سم عقرب و مار به اسب برای تهیه پادزهر

رئیس موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی از تزریق سم عقرب و مار برای تهیه پادزهر به بدن اسب خبر داد

تزریق سم عقرب و مار به اسب برای تهیه پادزهربه گزارش جام جم آنلاین و به نقل از مهر، حمید کهرام در نشست خبری با اصحاب رسانه در موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی از تدوین سند تجاری سازی محصولات موسسه رازی خبر داد.

وی افزود: این موسسه بزرگترین موسسه در حال تولید واکسن انسانی دامی و طیور است و تجاری سازی محصولات و تکنولوژی تولید واکسن آن به بخش خصوصی واگذار می شود.

رئیس موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی تصریح کرد: تکنولوژی واکسن یکی از تکنولوژی های پیشرفته در کشور به شمار می آید، واکسن های تولیدی رازی با کشورهای پیشرفته برابری می کند.

وی با اشاره به طرحهای نوین داروسازی در موسسه رازی از اجرایی شدن طرح تزریق سم عقرب و مار برای تهیه پادزهر به بدن اسب خبر داد.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: از سال ۹۱ تاکنون هزینه های موسسه به موجب نوسازی و خریداری تجهیزات جدید افزایش پیدا کرده و اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیاردتومان در ساختمان های سرم سازی رازی هزینه شده است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
در مسیر اخلاص از دین و زندگی چهارم دبیرستان + حل سوالات دامدار آزمون غیر حضوری
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( چهارم دبیرستان)
دبیر : محمد رضایی بقا