تزریق سم عقرب و مار به اسب برای تهیه پادزهر

رئیس موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی از تزریق سم عقرب و مار برای تهیه پادزهر به بدن اسب خبر دادبه گزارش جام جم آنلاین و به نقل از مهر، حمید کهرام در نشست خبری با اصحاب رسانه در موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی از تدوین سند تجاری سازی محصولات موسسه رازی خبر داد.

وی افزود: این موسسه بزرگترین موسسه در حال تولید واکسن انسانی دامی و طیور است و تجاری سازی محصولات و تکنولوژی تولید واکسن آن به بخش خصوصی واگذار می شود.

رئیس موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی تصریح کرد: تکنولوژی واکسن یکی از تکنولوژی های پیشرفته در کشور به شمار می آید، واکسن های تولیدی رازی با کشورهای پیشرفته برابری می کند.

وی با اشاره به طرحهای نوین داروسازی در موسسه رازی از اجرایی شدن طرح تزریق سم عقرب و مار برای تهیه پادزهر به بدن اسب خبر داد.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: از سال ۹۱ تاکنون هزینه های موسسه به موجب نوسازی و خریداری تجهیزات جدید افزایش پیدا کرده و اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیاردتومان در ساختمان های سرم سازی رازی هزینه شده است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب