شارژر هوشمند (تکنولوژی PowerIQ)

تا به حال از خود پرسیده‌اید که چرا تلفن همراه شما با برخی درگاه‌های شارژ سریع‌تر و با برخی کندتر شارژ می‌شوند؟

شارژر هوشمند (تکنولوژی PowerIQ)

تا به حال از خود پرسیده‌اید که چرا تلفن همراه شما با برخی درگاه‌های شارژ سریع‌تر و با برخی کندتر شارژ می‌شوند؟ این موضوع اغلب تنها به قدرت شارژ شما مربوط نمی‌شود. برخی درگاه‌ها به زبان درستی که بتواند دستگاه شما را با نهایت سرعت شارژ کند صحبت نمی‌کنند. شارژ آیفون خود را با یک آداپتور اندروید امتحان کنید و یا برعکس تا ببینید که زمان شارژ شما می‌تواند دو برابر به طول بینجامد.
اما راه حل چیست؟ فن آوری پاور آی کیو از سوی شرکت انکر دستگاه شما را شناسایی کرده و به زبانی با آن صحبت می‌کند که برای شارژ شدن با حداکثر سرعت لازم است. با این اعتماد دستگاه خود را شارژ کنید که با پاور آی کیو و به همراه صنعت پیشروی انکر در زمینه خروجی برق، شما همواره از تطبیق پذیری جهانی و شارژ تمام سرعت بهره‌مندخواهید شد، بدون در نظر گرفتن اینکه از چه دستگاهی استفاده می‌کنید.

تکنولوژی پاور IQ

تکنولوژی PowerIQ

چرا شارژ آیفون با کامپیوتر زمان زیادی می‌گیرد؟
تا به حال دقت کرده‌اید که زمان شارژ تلفن همراه شما با شارژرهای مختلف متفاوت است؟ برخی از شارژرها تلفن هوشمند و تبلت شما را سریع‌تر شارژ می‌کنند و بعضی دیگر زمان بیشتری برای شارژ کامل دستگاه هوشمند شما نیاز دارند. به عنوان مثال، معمولاً شارژ از طریق اتصال USB به کامپیوتر زمان بسیار زیادی طول می کشند و از طرف دیگر این تصور وجود دارد که شارژرهای تولید شده توسط کارخانه‌های تلفن همراه محصولات آن برند را سریع‌تر شارژ می‌کنند. اگر تا به حال به این مسئله دقت نکرده‌اید، بد نیستیک بار تلفن آیفون خود را از طریق کامپیوتر ویندوزی شارژ کنید و بار بعد آن را با استفاده از توان یک آی مک یا آی بوک شارژ کنید تا متوجه تفاوت زیاد زمان شارژ بشوید. علت این اختلاف آن است که کابل‌های شارژ و شارژرها معمولاً برای تنظیمات نوع و مدل خاصی از محصولات طراحی می‌شوند و در عملکرد با دستگاه‌هایی که سازگاری کاملی با تنظیمات آن شارژر ندارند، نمی‌توانند از تمام پتانسیل و توان خود برای اعمال شارژ استفاده کنند و همین امر سبب تأخیر در مدت زمان شارژ تلفن همراه خواهد شد.
شارژهای مدرن با بهره‌گیری از قابلیت شگفت‌انگیز فناوری پاور آی کیو  Power IQ، به صورت هوشمندانه‌ای مدل و نوع دستگاه هوشمند شما را مشخص و نیازهای آن را شناسایی می‌کنند و از این طریق از حداکثر توان خود برای اعمال شارژ و انتقال توان به دستگاه شما استفاده می‌کنند. به کمک این فناوری، این نوع پاوربانک‌ها، تلفن‌های هوشمند و تبلت شما را در زمان بسیار کمتری نسبت به سایر راه‌کارهای مشابه شارژ می‌کنند و به علاوه شما می‌توانید در دفعات بیشتری از توان پاوربانک خود برای شارژ تلفن همراه استفاده کنید.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب