تصفیه فاضلاب شهری به پساب زلال و عاری از بو و مواد معلق

پژوهشگران کشور با طراحی و ساخت بزرگترین پکیج تصفیه فاضلاب شهری کشور توانستند فاضلاب شهری را به پسابی زلال بدون بو و عاری از مواد معلق پالایش تبدیل کنند.

تصفیه فاضلاب شهری به پساب زلال و عاری از بو و مواد معلق

به گزارش ایسنا حسین فرهادیان، مجری طرح به طراحی و ساخت بزرگترین پکیج تصفیه فاضلاب شهری در کشور اشاره کرد و گفت: این پکیج تصفیه فاضلاب شهری در شهر جدید مجلسی اصفهان نصب شده است.

وی با تاکید بر این که این پکیج با ظرفیت 1700 مترمکعب در شبانه‌روز، دارای توانایی تحت پوشش قرار دادن 9000 نفر است، ادامه داد: برخورداری از فضای مفید کمتر از 700 متر مربع، مصرف انرژی بسیار مناسب (کمتر از 50 کیلو وات) و استفاده از فناوری‌های تصفیه نوین فاضلاب از ویژگی‌های این سیستم است.

فرهادیان، قابلیت نصب در مناطق مختلف آب و هوایی، کاهش سرمایه‌گذاری اولیه و افزایش بهره‌وری را از مزایای این پکیج ذکر کرد و افزود: این پکیج‌ها بصورت فلزی و پلی اتیلنی با استفاده از نوین‌ترین تکنولوژی تصفیه فاضلاب مبتنی بر شرایط تولید شده است.

وی با بیان این‌که این سیستم دارای بار آلودگی کم است، اظهار کرد: فاضلاب‌های آلوده و بیماری‌زا پس از هدایت به این سیستم و طی مراحل مختلف تصفیه به پسابی زلال بدون بو و عاری از مواد معلق پالایش می‌شوند.

فرهادیان با اشاره به توانمندی این شرکت در تولیدات فناورانه صنعت آب و فاضلاب گفت: طراحی و اجرای شبکه‌های جمع‌آوری فاضلاب، پکیج‌های نوین تصفیه بیولوژیکی فاضلابهای بهداشتی و صنعتی، پکیج‌های نوین تصفیه شیمیایی فاضلاب‌های صنعتی، انواع  تجهیزات مورد نیاز در تصفیه‌خانه‌های آب و فاضلاب و سیستم‌های نوین چربی‌گیری از طرح‌های اجرایی شده است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب