رکوردشکنی ترشتگن در لالیگا

دروزاه بان آلمانی تیم فوتبال بارسلونا در بازی برابر بیلبائو موفق شد رکورد پاسکاری در لالیگا را بشکند.به گزارش خبرنگار حوزه دنیای ورزش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان،

بارسلونا یکشنبه شب در دیداری دشوار موفق شد با تک گل ایوان راکیتیچ  مقابل اتلتیک بیلبائو به پیروزی دست یابد . در این مسابقه مارک آندره ترشتگن دروازه بان بارسا توانست رکورد بیشترین پاسکاری یک گلر در سال 10 اخیر لالیگا را بشکند و رکورد جدیدی به نام خود ثبت کند.

بیلبائو به خصوص در نیمه دوم سعی داشت از یک سوم دفاعی بارسا این تیم را پرس کرده تا زودتر صاحب توپ شود و همین مساله باعث می شد مدافعان بارسلونا پاس های رو به عقب زیادی به ترشتگن بدهند؛ بطوریکه این دروازه بان مجبور شد 62 بار توپ را به هم تیمی های خود پاس بدهد که51مورد( 82.3 درصد ) از پاس های او سالم بودند .این مساله از فصل 2006-2005 تا به امروز تکرار نشده بود.

به این ترتیب دروازه بان آلمانی بارسا که طی 2 سال گذشته هشتمین بازی خود در لالیگا را تجربه می کرد، توانست رکورد بیشترین پاسکاری یک دروازه بان در لالیگا را از آن خود کند.

منبع :

پشتیبانی و مشاوره انتخاب رشته کنکور 96
در رشته دلخواهتان با چه رتبه ای قبول می شوید ؟
پاسخ به سوالاتی درباره انتخاب رشته دانشگاه آزاد، ظرفیت مازاد ، شهریه ها ، پذیرش صرفا با سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد ، نحوه چیدمان رشته ها ، رشته های بدون کنکور و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب