فیورنتینا برد، اینتر و رم مساوی کردند

در پایان دیدارهای هفته دوم لیگ فوتبال ایتالیا، تیم‌های اینتر و رم امتیاز از دست دادند ولی فیورنتینا در خانه به برتری رسید.

فیورنتینا برد، اینتر و رم مساوی کردند

در پایان دیدارهای هفته دوم لیگ فوتبال ایتالیا، تیم‌های اینتر و رم امتیاز از دست دادند ولی فیورنتینا در خانه به برتری رسید.

به گزارش ایسنا، اینتر که دیدار نخست این فصل را با شکست پشت سر گذاشته بود، به دنبال کسب پیروزی از دیدار خانگی خود مقابل پالرمو بود اما این دیدار با تساوی یک بر یک تمام شد.

آندرا ریسپولی 48 برای پالرمو گل زد و مائورو ایکاردی هم در دقیقه 72 گل تساوی را به ثمر رساند. بدین ترتیب اینتر و پالرمو یک امتیازی شدند تا به ترتیب در رده‌های پانزدهم و هفدهم کالچو قرار بگیرند.

در دیگر دیدار اما رم که با امید زیادی برای کسب پیروزی به خانه تیم تازه صعود کرده کالیاری رفته بود، با تساوی دو بر دو به کارش خاتمه داد. دیگو پروتی 6 و کوین استروتمن 47، دو گل برای جالوروسی به ثمر رساندند اما این گل‌ها توسط مارکو بوریلو 56 و مارکو سائو 88 پاسخ داده شدند تا شاگردان لوچیانو اسپالتی هم نتوانند 6 امتیازی شوند.

رم اکنون با چهار امتیاز پنجم است و کالیاری هم با یک امتیاز در رتبه شانزدهم است.

نتیجه سایر بازی های لیگ فوتبال ایتالیا به شرح زیر است:

کروتونه یک – جنوا 3

سمپدوریا 2 – آتالانتا یک

اودینزه 2 – امپولی صفر

ساسولو 2 – پسکارا یک

تورینو 5 – بولونیا یک

فیورنتینا یک – کیه وو صفر

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب