اولین شگفتی فصل رقم خورد

در ادامه هفته سوم بازی‌های لیگ فوتبال دسته اول فرانسه، تیم مطرح لیون در کمال شگفتی مغلوب تیم گمنام دیژون شد.به گزارش خبرنگار حوزه دنیای ورزش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، 

شب گذشته  در ادامه بازی های هفته سوم لیگ دسته اول فرانسه (لوشامپیونه) 6 بازی انجام شد که شکست لیون مقابل تیم گمنام دیژون مهمترین اتفاق بود.

در اولین بازی شب دوم تیم لیون در خانه  دیژون تازه صعود کرده با نتیجه 4 بر 2 شکست خورد تا اولین شگفتی بزرگ این فصل رقابت‌ها شکل بگیرد.

 برای دیژون، ساماریتانو در دقیقه 24 از روی نقطه پنالتی، تاوارس در دقیقه 45، بوهامبولا در دقیقه 73 و ملوو در دقیقه 88  گل زنی کردند و تولیسو در دقیقه 20 و لاکازت در دقیقه 37 برای لیون گل زدند.

لیون با قبول اولین شکست پس از 2 پیروزی متوالی، 6 امتیازی ماند .

در سایر بازی‌ها، لیل در خانه نیس به تساوی یک بریک دست یافت. کوزیلو در دقیقه 4 برای نیس و بریا در دقیقه 27 برای لیل گل زدند. 

 کان در خانه 2 بر صفر باستیا را شکست داد، متز میزبان با همین نتیجه از سد آنژه گذشت، گنگام در زمین نانسی 2 بر صفر به برتری رسید و جدال مون‌پولیه میزبان مقابل رن، تساوی یک بریک را در پی داشت.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب