خامس به شایعات حضورش پایان داد

ستاره کلمبیایی رئال با بازی درخشان خود به شایعه جدایش ازرئال مادرید پایان داد.

خامس به شایعات حضورش پایان دادبه گزارش  خبرنگار حوزه دنیای ورزش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان،

وقتی از زیدان در نشست خبری دو روز پیش سوالی در مورد ورودی خروجی های رئال پرسیده شد او پاسخ داد:" مطمئنا بازیکنی به جمع ما اضافه نمی شود اما احتمالا یک خروجی خواهیم داشت."

بلافاصله رسانه های اسپانیایی از این گفته زیدان چنین تعبیر کردند که خامس، گزینه جدایی از رئال طی روزهای مانده تا پایان مهلت نقل و انتقالات است.

 ابتدا گفته شد که او قصد خرید منزل در تورین و پیوستن به یووه را دارد و سپس بحث رفتن او به چلسی و آرسنال مطرح شد. 

دو باشگاه یوونتوس و آرسنال این گمانه زنی ها را رد کردند اما چلسی هنوز در این مورد واکنشی از خود نشان نداده است.

خامس که دو سال پیش با رقم 80 میلیون یورو از موناکو به رئال پیوست، خیلی زود در این تیم به یک مهره غیر قابل جانشین بدل شد. او فصل 2014-2015، هجده پاس گل داد و هفده گل زد اما فصل گذشته برای او کابوس وار به اتمام رسید. نه زیر نظر بنیتس و نه زیر نظر زیدان، خامس نتوانست به فرم همیشگی خود برگردد و در انتهای فصل به نیمکت ذخیره ها تبعید شد.

او فصل جاری را نیز با نیمکت نشینی در سوپرکاپ اروپا آغاز کرد و در اولین بازی لالیگا برابر سوسیداد نیز تعویضی سوم زیدان بود تا شایعات در مورد احتمال جدایی او قوت بگیرند اما خامس شب گذشته از دقیقه 64 و در شرایطی که دیدار رئال برابر سلتا 1-1 مساوی بود و کار برای کهکشانی ها گره خورده بود به زمین آمد و روند کار را به نفع رئال تغییر داد.

او روی گل دقیقه 81 تونی کروس تاثیر مستقیم داشت و در میانه زمین یک پاسور مقتدر نشان داد. خامس شب گذشته به گونه ای بازی کرد انگار که قصد داشت به زیدان بفهماند، هدفش ماندن است و قصد دارد به همان ستاره دو سال پیش تبدیل شود.

26 دقیقه برای عوض کردن نظر هواداران، اعضای باشگاه و حتی زیدان کافی بود بطوریکه زیزو در نشست خبری پس از بازی صراحتا تاکید کرد که خامس در رئال خواهد ماند. خامس برای ماندن، هر آنچه که می بایست را انجام داد و فعلا می توان گفت که خروج او منتفی است مگر اینکه در 4 روز باقیمانده اتفاق دیگری بیفتد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
خرید کتاب