دروازه بان جوان میلان رکورد 105 ساله را شکست

دروازه بان جوان تیم فوتبال آث میلان با حضور در تیم ملی ایتالیا ،جوان‌ترین بازیکن 105 سال اخیر این تیم شد.به گزارش خبرنگار حوزه دنیای ورزش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، 

جان لوئیجی دوناروما دروازه بان 17 ساله آث میلان که به اردوی تیم ملی ایتالیا فراخوانده شده است، جوان ترین بازیکنی است که از سال 1911 به عضویت تیم ملی این کشور در آمده است.

ونتورا سرمربی جدید ایتالیا برای دو دیدار مقابل فرانسه و رژیم اشغالگر قدس اسامی بازیکنان دعوت شده به تیم ملی ایتالیا را اعلام کرد که در میان آنها نام دوناروما نیز به چشم می خورد.

علاوه بر دوناروما که جوانترین بازیکن 105 سال اخیر تیم ملی ایتالیا است،چند بازیکن از تیم زیر 21 ساله های ایتالیا از جمله رومانیولی ،دانیله روگانی و بلوتی نیز به تیم بزرگسالان این کشور دعوت شده اند.

از طرف دیگر ونتورا ،بارزایلی مدافع 35 ساله یوونتوس را هم که قصد داشت پس از یورو 2016 از بازی های ملی کناره گیری کند،به تیم ملی فرا خوانده است.

ایتالیا روز اول سپتامبر در دیداری دوستانه مقابل فرانسه به میدان خواهد رفت و 4 روز بعد در مقدماتی جام جهانی 2018 رو در روی رژیم اشغالگر قدس قرار خواهد گرفت.

منبع :

تکنولوژی زیستی از زیست شناسی چهارم تجربی
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( چهارم تجربی)
دبیر : سجاد عبیری