رتبه شانزدهم دانشگاه ازاد اسلامی در تولید جهانی علم

دانشگاه آزاد اسلامی باتولید 20 درصد علم موفق به دستیابی این رتبه در جهان شده است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، رییس دانشگاه آزاد اسلامی  امروز در مجمع نمایندگان استان اصفهان در دانشگاه آزاد اصفهان نقش دانشگاه آزاد اسلامی را در تولید علمی ایران بسیار بارز دانست و گفت:  دانشگاه آزاد اسلامی باتولید  20 درصد علم موفق به دستیابی این رتبه در جهان شده است.

حمید میرزاده افزود: تاکنون پنج میلیون و 700 هزار نفر از دانشگاه آزاد اسلامی دانش آموخته و یک میلیون و 600 هزار دانشجو و 100 هزار کارمند دراین دانشگاه مشغول هستند .

وی گفت: در مجموع  21 میلیون نفر هم  مستقیم و غیرمستقیم  در زمینه های مختلف با این دانشگاه در ارتباط هستند که یک مجموعه بسیار کم‌نظیر در سطح کشور محسوب می‌شود.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی افزود:  86هزار مترمربع فضای آموزش عالی آموزشی و پژوهشی در دست اجرای واحدهای دانشگاهی تا پایان سال آینده تکمیل می شود.

میرزاده، نمایندگان مجلس شورای اسلامی را مشاورانی امین و دلسوز برای رییس دانشگاه آزاد اسلامی خواند و گفت: اشرافیت نمایندگان در حوزه‌های انتخابیه خود می‌تواند بهترین مشاوره در زمینه حل مسایل در واحدهای دانشگاهی باشد .

پشتیبانی و مشاوره انتخاب رشته کنکور 96
در رشته دلخواهتان با چه رتبه ای قبول می شوید ؟
پاسخ به سوالاتی درباره پردیس ، ظرفیت مازاد ، شهریه ها ، پذیرش صرفا با سوابق تحصیلی ، نحوه چیدمان رشته ها ، انتخاب رشته دانشگاه آزاد ، رشته های بدون کنکور و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب