رتبه شانزدهم دانشگاه ازاد اسلامی در تولید جهانی علم

دانشگاه آزاد اسلامی باتولید 20 درصد علم موفق به دستیابی این رتبه در جهان شده است.

رتبه شانزدهم دانشگاه ازاد اسلامی در تولید جهانی علم

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، رییس دانشگاه آزاد اسلامی  امروز در مجمع نمایندگان استان اصفهان در دانشگاه آزاد اصفهان نقش دانشگاه آزاد اسلامی را در تولید علمی ایران بسیار بارز دانست و گفت:  دانشگاه آزاد اسلامی باتولید  20 درصد علم موفق به دستیابی این رتبه در جهان شده است.

حمید میرزاده افزود: تاکنون پنج میلیون و 700 هزار نفر از دانشگاه آزاد اسلامی دانش آموخته و یک میلیون و 600 هزار دانشجو و 100 هزار کارمند دراین دانشگاه مشغول هستند .

وی گفت: در مجموع  21 میلیون نفر هم  مستقیم و غیرمستقیم  در زمینه های مختلف با این دانشگاه در ارتباط هستند که یک مجموعه بسیار کم‌نظیر در سطح کشور محسوب می‌شود.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی افزود:  86هزار مترمربع فضای آموزش عالی آموزشی و پژوهشی در دست اجرای واحدهای دانشگاهی تا پایان سال آینده تکمیل می شود.

میرزاده، نمایندگان مجلس شورای اسلامی را مشاورانی امین و دلسوز برای رییس دانشگاه آزاد اسلامی خواند و گفت: اشرافیت نمایندگان در حوزه‌های انتخابیه خود می‌تواند بهترین مشاوره در زمینه حل مسایل در واحدهای دانشگاهی باشد .

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب