حضور ایران در نمایشگاه دارویی جهان

پس از سال‌ها تحریم ایران برای حضور در نمایشگاه‌های دارویی جهان، شرکت هلدینگ شفادارو در نمایشگاه دارویی ویتنام حضور یافت.

به گزارش خبرگزاری مهر، فرشاد دهقانی عضو هیئت مدیره هلدینگ شفادارو با اشاره به اینکه ایران مدت ها در شرایط تحریم قرار داشت، گفت: پس از سال ها تحریم، ایران برای حضور در نمایشگاه های دارویی جهان، شرکت هلدینگ شفادارو در نمایشگاه دارویی ویتنام حضور یافت.

وی با اشاره به اینکه هلدینگ شفادارو شامل شرکت های داروسازی دانا، راموفارین، اندیشه نگاه سلامت، کیمیدارو، جابربن حیان و اسوه است، افزود: این شرکت ها توانایی قابل توجهی در تولید دارو در کشور دارند و توانسته اند مشکلات دارویی داخل را به ویژه در شرایط تحریم حل کنند.

دهقانی گفت: با رفع تحریم ها، رایزنی برای همکاری بیشتر با شرکت های دارو سازی جهان و جذب بازارهای جهانی آغاز شد که نتیجه این پیگیری ها، حضور هلدینگ شفادارو به عنوان تنها هلدینگ ایرانی در نمایشگاه دارویی ۲۰۱۶ ویتنام بود.

وی افزود: در این نمایشگاه توانستیم با شرکت های داروسازی حاضر که از کشورهای آسیایی، آفریقایی و اروپایی به نمایشگاه آمده بودند، دیدارهایی داشته باشیم.

منبع :

پشتیبانی و مشاوره انتخاب رشته کنکور 96
در رشته دلخواهتان با چه رتبه ای قبول می شوید ؟
پاسخ به سوالاتی درباره انتخاب رشته دانشگاه آزاد، ظرفیت مازاد ، شهریه ها ، پذیرش صرفا با سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد ، نحوه چیدمان رشته ها ، رشته های بدون کنکور و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب