ثبت نام دو آزمون دانشگاه علمی و کاربردی آغاز می‌شود

تهران - ایرنا- مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد: ثبت نام شرکت در آزمون‌های دوره کاردانی حرفه ای و کاردانی فنی نظام جدید آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی و کاربردی سال 96-95 از فردا آغازمی شود

ثبت نام دو آزمون دانشگاه علمی و کاربردی  آغاز می‌شود

تهران - ایرنا- مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد: ثبت نام شرکت در آزمون های دوره کاردانی حرفه ای و کاردانی فنی نظام جدید آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی و کاربردی سال 96-95 از فردا آغاز می شود.

حسین توکلی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار گروه فرهنگی ایرنا افزود: داوطبان می توانند از صبح یکشنبه هفتم شهریور برای ثبت نام در آزمون های دوره کاردانی حرفه ای و کاردانی فنی نظام جدید آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی و کاربردی به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه کنند.
وی با بیان اینکه مهلت ثبت نام در این آزمون ها تا 13 شهریورماه است، اظهار کرد: داوطلبان تا زمان تعیین شده برای ثبت نام اقدام کنند.
توکلی ادامه داد: داوطلبان باید پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام و فراهم کردن اطلاعات مورد نیاز، نسبت به ثبت نام برای شرکت در گزینش دوره های یاد شده اقدام کنند.
به گفته وی، با توجه به اینکه پرداخت هزینه ثبت نام به صورت اینترنتی انجام می شود، داوطلبان باید به وسیله کارت های بانکی عضو شبکه شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال است با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور و پرداخت مبلغ 180 هزار ریال به عنوان وجه ثبت نام اقدام کنن

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب