کلنگ احداث کارخانه زباله‌سوز گیلان به زمین زده شد

با اجرای مراسم کلنگ زنی، کارخانه زباله‌سوز با قابلیت امحاء 600 تن زباله در روز با روش‌های دوست‌دار طبیعت در استان گیلان راه‌اندازی می‌شود.

کلنگ احداث کارخانه زباله‌سوز گیلان به زمین زده شد

به گزارش ایسنا، با حضور دکتر احمدی معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم و دکتر متقی‌طلب رئیس پارک فناوری ایران و دکتر مسرور رئیس منطقه ازاد انزلی مراسم کلنگ زنی راه‌اندازی کارخانه زباله سوز برگزار شد.

این کارخانه قابلیت امحاء 600 تن زباله در روز را دارد ضمن آنکه از فراورده‌های این کارخانه میتوان اقدام به تولید برق کرد. احداث این کارخانه با مشارکت کشور آلمان صورت می‌گیرد به گونه‌ای که با تدوین پیوست فناوری، 80 درصد قطعات این کارخانه در کشور تولید می‌شود.

علاوه بر این در حاشیه اختتامیه نمایشگاه فن بازار مراسم کلنگ زنی خط تولید دستگاه انالایزر آب برگزار شد. این دستگاه قرار است در کشور آذربایجان در شهر باکو به بهره‌برداری برسد.

به گزارش ایسنا، در مراسم اختتامیه فن بازار همچنین قرارداری بین وزارت علوم با منطقه آزاد انزلی منعقد شد.  بر اساس این قرارداد مرکز توسعه صادرت محصولات دانش بنیان راه اندازی می‌شود.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب