کلنگ احداث کارخانه زباله‌سوز گیلان به زمین زده شد

با اجرای مراسم کلنگ زنی، کارخانه زباله‌سوز با قابلیت امحاء 600 تن زباله در روز با روش‌های دوست‌دار طبیعت در استان گیلان راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش ایسنا، با حضور دکتر احمدی معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم و دکتر متقی‌طلب رئیس پارک فناوری ایران و دکتر مسرور رئیس منطقه ازاد انزلی مراسم کلنگ زنی راه‌اندازی کارخانه زباله سوز برگزار شد.

این کارخانه قابلیت امحاء 600 تن زباله در روز را دارد ضمن آنکه از فراورده‌های این کارخانه میتوان اقدام به تولید برق کرد. احداث این کارخانه با مشارکت کشور آلمان صورت می‌گیرد به گونه‌ای که با تدوین پیوست فناوری، 80 درصد قطعات این کارخانه در کشور تولید می‌شود.

علاوه بر این در حاشیه اختتامیه نمایشگاه فن بازار مراسم کلنگ زنی خط تولید دستگاه انالایزر آب برگزار شد. این دستگاه قرار است در کشور آذربایجان در شهر باکو به بهره‌برداری برسد.

به گزارش ایسنا، در مراسم اختتامیه فن بازار همچنین قرارداری بین وزارت علوم با منطقه آزاد انزلی منعقد شد.  بر اساس این قرارداد مرکز توسعه صادرت محصولات دانش بنیان راه اندازی می‌شود.

منبع :

پشتیبانی و مشاوره انتخاب رشته کنکور 96
در رشته دلخواهتان با چه رتبه ای قبول می شوید ؟
پاسخ به سوالاتی درباره پردیس ، ظرفیت مازاد ، شهریه ها ، پذیرش صرفا با سوابق تحصیلی ، نحوه چیدمان رشته ها ، انتخاب رشته دانشگاه آزاد ، رشته های بدون کنکور و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب