برترین‌های چهلمین مسابقه ریاضی دانشجویی ایران معرفی شدند

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، صبح امروز اختتامیه چهلمین مسابقات ریاضی دانشجویی ایران در مجتمع امام دانشگاه علم و صنعت برگزار شد.

برترین‌های چهلمین مسابقه ریاضی دانشجویی ایران معرفی شدند

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، صبح امروز اختتامیه چهلمین مسابقات ریاضی دانشجویی ایران در مجتمع امام دانشگاه علم و صنعت برگزار شد.

در این مراسم برخورداری، رئیس دانشگاه علم و صنعت؛ نجفی خواه، رئیس دانشکده ریاضی دانشگاه علم و صنعت؛ دهقان، رئیس انجمن ریاضی و بهزاد، پدر گراف ایران حضور داشتند.

هم چنین سفیر کره جنوبی در این مراسم حضور پیدا کرد و بنا شد پنج تن از رتبه های برتر سال آینده با حمایت سفیر کره جنوبی برای برگزاری مسابقه با دانشجویان ریاضی کره به این کشور سفر کنند 

بر اساس این گزارش در رتبه بندی تیمی، دانشگاه امیرکبیر رتبه پنجم را کسب کرد و دانشگاه شهید باهنر کرمان در مقام چهارم ایستاد. دانشگاه صنعتی اصفهان، دانشگاه تهران و شریف به ترتیب حائز رتبه های سوم تا اول شدند. 

در این مسابقه نیز دانشگاه شریف توانست به رتبه اول دست پیدا کند.

هم چنین در ادامه این مراسم از رتبه های برتر انفرادی که به مدال برنز، نقره و طلا دست یافتند نیز تقدیر شد. در رتبه بندی انفرادی تعداد زیادی از دانشجویان نزدیک به 50 نفر حائز رتبه برای کسب مدال برنز شدند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب