معرفی رشته‌های جدید دانشگاه جامع علمی کاربردی

رشته‌های جدیدی همچون گزسازی متناسب با نیازهای بازار و همچنین علایق جوانان در دانشگاه جامع علمی کاربردی راه اندازی شده است.

معرفی رشته‌های جدید دانشگاه جامع علمی کاربردی

رشته های جدیدی همچون گزسازی متناسب با نیازهای بازار و همچنین علایق جوانان در دانشگاه جامع علمی کاربردی راه اندازی شده است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، رشته کاردانی صنایع غذایی گزسازی، شیرینی سازی، کمپوت و کنسرو، فرآوری خشکبار و نوشیدنی‌ها با هدف تربیت نیروی متخصص برای فعالیت در صنایع غذایی و همچنین رشته کاردانی گازرسانی و پالایش گاز براساس نیاز شرکت گاز با هدف تربیت نیروی متخصص در دانشگاه جامع علمی کاربردی راه اندازی شده است.

دانش آموختگان رشته کاردانی صنایع غذایی می‌توانند به عنوان تکنیسین، تمامی مراحل تولید اعم از انتخاب مواد اولیه، کنترل کیفی در فرآیند‌های مختلف تولید، اپراتوری ماشین‌های خط تولید، آزمایش‌های مختلف و بسته بندی را برای تولید گز؛ شیرینی؛ کمپوت و کنسرو؛ خشکبار و آب میوه انجام می‌دهند.

دانش آموختگان رشته گاز رسانی می توانند به عنوان تکنسین اجرا، بهره برداری تعمیرات خطوط اصلی، شبکه، انشعابات، ایستگاه تقلیل فشار و حفاظت کاندیک مشغول به کار شوند.

دانش آموختگان رشته پالایش گاز نیز می توانند به عنوان بهره‌بردار، نوبتکار محوله، نوبتکار اتاق کنترل در شرکت گاز و مراکز تابعه مشغول به کار شوند.

این رشته ها براساس نیاز وزارت صنعت، معدن و تجارت و شرکت گاز و پتانسیل‌های منطقه‌ای واستانی تهیه و اجرا می‌شود.

معرفی رشته‌های جدید دانشگاه جامع علمی کاربردی


منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب