پیروزی خانگی منچستریونایتد در لیگ برتر با درخشش «ایبرا»

منچستریونایتد در هفته دوم لیگ برتر توانست در خانه با دو گل ساوتهمپتون را از پیش روی بردارد.

پیروزی خانگی منچستریونایتد در لیگ برتر با درخشش «ایبرا»

منچستریونایتد در هفته دوم لیگ برتر توانست در خانه با دو گل ساوتهمپتون را از پیش روی بردارد.

به گزارش ایسنا، در اولین دیدار از هفته دوم لیگ برتر منچستریونایتد در خانه به دیدار ساوتهمپتون رفت، دیداری که اولین حضور مورینیو و زلاتان در اولدترافورد در یک دیدار رسمی بود که در نهایت با برد یونایتدها به پایان رسید.

در نیمه نخست همکاری خوب رونی و زلاتان باعث شد تا این بازیکن با سر دروازه ساوتهمپتون را باز کند و تیمش را پیش بیندازد. در نهایت در نیمه نخست باز هم یونایتد صاحب چند موقعیت نصفه ونیمه شد که رونی و زلاتان قدر موقعیت های خود را ندانستند تا نیمه نخست با برتری یک بر صفر یونایتد به پایان برسد.

در نیمه دوم درخشش لوک شاو باعث شد تا بازیکنان حریف او را با خطا سرنگون کنند تا ایبراهیموویچ پشت توپ قرار گیرد و برخلاف حرکت دروازه بان گل دوم تیمش و خود را به ثمر برساند تا این دیدار در نهایت با برتری دو بر صفر یونایتد به پایان برسد و شاگردان مورینیو با کسب ۶ امتیاز از دو دیدار در صدر جدول لیگ برتر قرار گیرد.

در این دیدار پل پوگبا از ابتدا در ترکیب تیمش به میدان رفت و در دقیقه ۹۰ فرصت خوبی برای زدن اولین گل خود در بازگشت به یونایتد داشت که موقعیت او از دست رفت. همچنین در این بازی رونی برای ۶۰۰ بار در دوران فوتبالی خود در رده باشگاهی به میدان رفت (523 برای یونایتد ، 77 بازی برای اورتون) و زلاتان نیز با زدن دو گل در این بازی تعداد گلهای خود را در ۳۹ بازی اخیرش در لیگ به عدد ۴۹ رساند.

سایر بازیهای این هفته شنبه و یکشنبه برگزار خواهد شد که در حساس ترین بازی شنبه در ورزشگاه بریتانیا استوک سیتی با منچسترسیتی دیدار خواهد کرد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب