فیلیپ لام هم از ریبری انتقاد کرد

کاپیتان بایرن مونیخ به انتقاد از هم‌بازی فرانسوی‌اش پرداخت و از او خواست خطاهای عمدی روی حریفان انجام ندهد.

فیلیپ لام هم از ریبری انتقاد کرد

به گزارش ایسنا و به نقل از کیکر، فرانک ریبری یکی از بهترین بازیکنان بایرن مونیخ به شمار می آید. او در این چند سال حضورش در بایرن بازی‌های درخشانی را به نمایش گذاشت و اگر آسیب دیدگی ها طولانی مدت نبود، حتی این شانس را داشت که توپ طلا را به دست آورد.

ریبری با وجود این که بازیکن بسیار خوبی است اما گاهی اوقات کنترل خود را از دست می دهد و خطای خشن و سختی را روی بازیکنان حریف انجام می دهد. فیلیپ لام به انتقاد از ریبری پرداخت و او را به خاطر خشونت عمدی در دیدار برابر دورتموند سرزنش کرد.

لام در این زمینه گفت: بارها از ریبری خواستم با دست به حریف ضربه نزند. او به خوبی می داند منظورم من چه چیزی است. با این حال تلاش نمی کند شخصیت خود را تغییر دهد. او دوباره این حرکت خود را در دیدار برابر دورتموند انجام داد. امیدوارم کنترل بیشتری روی خود داشته باشد و در آینده این حرکت را انجام ندهد. البته نمی توانم چنین چیزی را تضمین کنم.

این برای نخستین بار نیست که ریبری چنین حرکاتی را انجام می دهد. او چند روز پیش در دیدار برابر اینتر هم چنین حرکتی را انجام داد و باعث خشم کارلو آنچلوتی شد.

ریبری بعد از جدایی پپ گواردیولا هم به انتقاد از این مربی بزرگ اسپانیایی پرداخت که با واکنش رئیس اجرایی بایرن مونیخ همراهی شد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب