آزمایشگاه هیدرولیک دانشگاه گیلان افتتاح شد

آزمایشگاه هیدرولیک دانشگاه گیلان در آستانه هفته دولت با حضور دکتر محمدعلی نجفی استاندار گیلان، معاونان استاندار و مدیران کل استانی افتتاح شد.

آزمایشگاه هیدرولیک دانشگاه گیلان افتتاح شد

مهدی اسمعیلی ورکی، مدیر پژوهشکده حوضه آبی دریایی خزر و سرپرست آزمایشگاه هیدرولیک در حاشیه افتتاح این آزمایشگاه در گفت وگو با ایسنا، با بیان اینکه آزمایشگاه هیدرولیک و مدل‌های فیزیکی هیدرولیکی دانشگاه گیلان در مساحت 790 مترمربع احداث شده است، اظهار کرد: عملیات اجرایی این آزمایشگاه از سال 90 آغاز شد.

وی تصریح کرد:این آزمایشگاه به منظور ایجاد زیرساخت پژوهش در مسائل مدل‌سازی حرکت آب،سازه‌های هیدرولیکی، مهندسی رودخانه و احیا شرایط  زیست محیطی رودخانه‌ها و محیط های آبی احداث شده است.

مدیر پژوهشکده حوضه آبی دریایی خزر و سرپرست آزمایشگاه هیدرولیک از مهمترین پروژه‌های تحقیقاتی در دست اجرا در این آزمایشگاه را طراحی سازه تنظیم و اندازه‌گیری جریان آب در کانال‌های آبیاری،ارائه سازه‌های نوین برای خود پالایی رودخانه‌های زرکوب و گوهرود،بررسی سدهای لاستیکی در شرایط بهره‌برداری عنوان کرد.

اسمعیلی ورکی احداث این آزمایشگاه را بسترساز انجام تحقیقات نوین در حوزه مسائل مربوط به پروژه‌های آبی در جهت ارتقا عملکرد و کاهش هزینه احداث و بهره‌برداری دانست.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب