اینتل نسل جدید عینک‌های بی سیم واقعیت مجازی را عرضه می‌کند

این پروژه که تحت عنوان واقعیت ترکیبی شناخته می‌شود، با استفاده از دوربین‌های سه بعدی اشیای دنیای واقعی را به دنیای مجازی می‌برد.

اینتل نسل جدید عینک‌های بی سیم واقعیت مجازی را عرضه می‌کند

. این پروژه که تحت عنوان واقعیت ترکیبی شناخته می شود، با استفاده از دوربین های سه بعدی اشیای دنیای واقعی را به دنیای مجازی می برد.

به گزارش تلگراف، این عینک جدید در ظاهر به عینک Oculus Rift محصول فیسبوک و عینک Vive VR محصول HTC شباهت دارد اما بر خلاف آن ها از طریق کابل به کامپیوتر متصل نمی شود. بلکه توان پردازشی مورد نیاز آن توسط خود عینک تامین می شود.

این عینک به دوربین های RealSense مجهز شده است. این دوربین ها که توسط اینتل طراحی و ساخته شده اند قابلیت تشخیص عمق را دارند و بدون نیاز به حسگرهای دیگر می توانند اشیایی مانند دستان کاربر را تشخیص داده و به دنیای مجازی وارد کنند.

شرکت مایکروسافت حمایت خود را از Project Alloy اعلام کرده و قرار است از این فناوری در سیستم جدید هولوگرافیک ویندوز پشتیبانی شود.

شرکت اینتل پس از ورود دیرهنگام به بازار گوشی های هوشمند و عقب ماندن از رقبا در این بازار، در تلاش است تا در بازار تجهیزات پوشیدنی واقعیت مجازی، خود را در رتبه نخست قرار دهد.

اینتل نسل جدید عینک‌های بی سیم واقعیت مجازی را عرضه می‌کند


منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب