دستاوردهای ستاد زیست فناوری ارائه می‌شوند

دبیر ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی از برگزاری نمایشگاهی در سازمان مدیریت و برنامه ریزی با هدف ارائه دستاوردهای ستاد توسعه زیست فناوری خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، مصطفی قانعی گفت: از ۳۰ مرداد تا سوم شهریورماه سال جاری نمایشگاه دستاوردهای حوزه ستاد زیست فناوری و ستاد نانوی معاونت علمی در محل سازمان مدیریت و برنامه ریزی برگزار خواهد شد.

وی افزود: این نمایشگاه با هدف ارائه دستاوردهای این دو حوزه به سازمان مدیریت و برنامه ریزی و ارائه گزارشی از نحوه هزینه بودجه های دریافتی در توسعه فناوری بیوتکنولوژی و نانوتکنولوژی است تا در صورت لزوم بودجه های بیشتری در این حوزه تزریق شود.

به گفته قانعی، این نمایشگاه ها به صورت دوره ای و برای دستگاه های فعال در حوزه توسعه فناوری برگزار می شود و هفته گذشته نیز نمایشگاهی از دستاوردهای مجموعه های جهاد دانشگاهی برگزار شد.

وی تصریح کرد: نمایشگاه نانوتکنولوژی و بیوتکنولوژی شنبه هفته آینده در سازمان مدیریت و برنامه ریزی بازگشایی شده و تا چهارشنبه ادامه خواهد داشت.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب