دستاوردهای ستاد زیست فناوری ارائه می‌شوند

دبیر ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی از برگزاری نمایشگاهی در سازمان مدیریت و برنامه ریزی با هدف ارائه دستاوردهای ستاد توسعه زیست فناوری خبر داد.

دستاوردهای ستاد زیست فناوری ارائه می‌شوند

به گزارش خبرگزاری مهر، مصطفی قانعی گفت: از ۳۰ مرداد تا سوم شهریورماه سال جاری نمایشگاه دستاوردهای حوزه ستاد زیست فناوری و ستاد نانوی معاونت علمی در محل سازمان مدیریت و برنامه ریزی برگزار خواهد شد.

وی افزود: این نمایشگاه با هدف ارائه دستاوردهای این دو حوزه به سازمان مدیریت و برنامه ریزی و ارائه گزارشی از نحوه هزینه بودجه های دریافتی در توسعه فناوری بیوتکنولوژی و نانوتکنولوژی است تا در صورت لزوم بودجه های بیشتری در این حوزه تزریق شود.

به گفته قانعی، این نمایشگاه ها به صورت دوره ای و برای دستگاه های فعال در حوزه توسعه فناوری برگزار می شود و هفته گذشته نیز نمایشگاهی از دستاوردهای مجموعه های جهاد دانشگاهی برگزار شد.

وی تصریح کرد: نمایشگاه نانوتکنولوژی و بیوتکنولوژی شنبه هفته آینده در سازمان مدیریت و برنامه ریزی بازگشایی شده و تا چهارشنبه ادامه خواهد داشت.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب