مشهد؛ میزبان کنفرانس آموزش فیزیک ایران

کنفرانس آموزش فیزیک امسال از 30 مرداد ماه تا یکم شهریور در مشهد مقدس برگزار می‌شود.

مشهد؛ میزبان کنفرانس آموزش فیزیک ایران

به گزارش ایسنا، فرحناز کیانی رئیس انجمن علمی‌ آموزشی معلمان فیزیک خوزستان، با بیان این‌که انجمن علمی و آموزشی فیزیک معلمان خوزستان از سال 80 آغاز به کار کرده و اکنون از میان معلمان فیزیک استان نزدیک به 200 عضو دارد، اظهار کرد: این انجمن در دو بعد علمی و آموزشی فعالیت می‌کند.

وی در خصوص فعالیت‌های انجمن، تصریح کرد: تألیف یک کتاب کار برای دانش‌آموزان و دبیران و اهدای حدود 2 هزار جلد از آن به‌طور رایگان به مدارس محروم و کم‌برخوردار، تألیف جزوه‌های کمک‌آموزشی ویژه دبیران، لوح فشرده مباحث فیزیک و نجوم، برقراری ارتباط با برخی انتشارات مهم و معرفی کتاب‌های مرجع در سطح وسیع به دبیران، برگزاری دوره‌های ضمن خدمت، کارگاه‌های آموزشی و نشست‌های علمی، اعزام دبیران فیزیک به همایش‌های کشوری و تشویق برای تهیه مقاله، اردوهای علمی، برگزاری برنامه‌های رصد برای عموم و ... از فعالیت‌های این انجمن هستند.

رئیس انجمن علمی‌ آموزشی معلمان فیزیک خوزستان، در خصوص اول شدن این انجمن در جشنواره کشوری فیزیک عنوان کرد: در بخش سایت‌ها، سایت انجمن به‌عنوان بهترین سایت آموزش فیزیک انجمن‌های کشور شناخته شد. شاخص‌های این انتخاب تعداد بازدیدکنندگان،‌ طراحی سایت، حجم مطالب آموزش تخصصی نسبت به دیگر مطالب، پیوندهای مفید و مرتبط، استفاده از مطالب چندرسانه‌ای در آموزش فیزیک، داشتن مدیریت مشخص و ... بود.

کیانی با بیان این‌که این دومین بار است که سایت این انجمن به‌عنوان بهترین سایت فیزیک کشور معرفی می‌شود، اظهار کرد: این سایت سال گذشته نیز در کنفرانس آموزش فیزیک در خرم‌آباد به‌عنوان بهترین سایت شناخته شد. این کنفرانس‌ها با همکاری معلمان فیزیک، وزارت آموزش‌وپرورش و دانشگاه فرهنگیان هر سال در یک شهر برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: کنفرانس آموزش فیزیک امسال نیز از 30 مرداد ماه تا یکم شهریور در مشهد مقدس برگزار خواهد شد و از سایت انجمن فیزیک معلمان خوزستان در آن تقدیر می‌شود.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب