یروزی منچسترسیتی و تساوی ارزشمند روستوف در پلی‌آف

با پیروزی پرگل منچسترسیتی و تساوی ارزشمند روستوف دیدارهای رفت مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان اروپا ادامه یافت.

یروزی منچسترسیتی و تساوی ارزشمند روستوف در پلی‌آف

با پیروزی پرگل منچسترسیتی و تساوی ارزشمند روستوف دیدارهای رفت مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان اروپا ادامه یافت.

به گزارش ایسنا، دور رفت مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان اروپا سه‌شنبه شب با برگزاری چند دیدار در قاره اروپا ادامه یافت که در مهم‌ترین بازی منچسترسیتی در شبی که باز هم جو هارت دروازه‌بان ملی‌پوشان انگلیس را روی نیمکت خود داشت و یحیی توره را حتی در فهرست ۱۸ نفره خود نیز نداشت، با درخشش سرخیو آگوئرو با نتیجه ۵ بر صفر استوا بخارست رومانی را شکست داد.

در این دیدار داوید سیلوا، سرخیو آگوئرو (۳ بار) و نولیتو گل‌های منچسترسیتی را به ثمر رساندند تا خیال این تیم بابت صعود به مرحله بعد تا حد بسیار زیادی راحت شود. البته سرخیو آگوئرو علاوه بر هت تریک در این بازی، دو ضربه پنالتی را هم از دست داد.

در دیگر دیدار روستوف که دو بازیکن ایرانی را در ترکیب خود دارد در هلند به دیدار آژاکس رفت و توانست به تساوی ۱ بر ۱ برود. روستوفی‌ها که در مرحله قبل آندرلخت را حذف کردند در این دیدار ابتدا با گل کریستین نوبوا پیش افتاد و کلاسن در همان نیمه نخست از روی نقطه پنالتی توانست گل خورده را جبران کند. با این حال این تساوی بدون گل در روسیه تیم روستوف را راهی مرحله گروهی لیگ قهرمانان خواهد کرد. در این دیدار سردار آزمون و سعید عزت‌اللهی در نیمه دوم در ترکیب تیم‌شان قرار گرفتند.

دیناموزاگرب نیز در شبی که علی کریمی بازیکن جوان ایرانی خود را در فهرست نفرات خود نداشت در خانه برابر سالزبورگ به تساوی یک بر یک رسید.

تابلوی نتایج دیدارهای رفت پلی‌آف لیگ قهرمانان اروپا:

آژاکس یک – روستوف یک

دیناموزاگرب یک – سالزبورگ یک

یانگ بویز یک – مونشن گلادباخ ۳

استوا بخارست صفر – منچسترسیتی ۵

کوپنهاگن یک – آپوئل صفر

سایر دیدارهای این مرحله چهارشنبه شب برگزار خواهد شد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب