ارائه تسهیلات مالی دانشگاه علم و فرهنگ برای دانشجویان

براساس این گزارش، از کلیه دانشجویان قبل از ثبت‌نام قطعی در دانشگاه امتحان تعیین سطح زبان انگلیسی به عمل می‌آید.

ارائه تسهیلات مالی دانشگاه علم و فرهنگ برای دانشجویان

براساس این گزارش، از کلیه دانشجویان قبل از ثبت‌نام قطعی در دانشگاه امتحان تعیین سطح زبان انگلیسی به عمل می‌آید. داوطلبان ممتاز آزمون سراسری سهمیه منطقه یک در گروه آموزشی هنر با رتبه‌ای کمتر از 50 و در سایر گروه‌های آموزشی دارای رتبه کمتر 300 که دانشگاه علم و فرهنگ را انتخاب نمایند از مزیت تحصیل رایگان و همچنین داوطلبان گروه آموزشی هنر دارای رتبه 51 تا 200 و در سایر گروه‌های آموزشی با رتبه 300 تا 700 از 50 درصد تخفیف شهریه ثابت در طول مدت تحصیل بهره‌مند می‌شوند.

همچنین براساس مصوبه هیات امنای دانشگاه، به دانشجویان ممتاز و رتبه اول تا سوم در هر نیم سال تحصیلی تخفیف در شهریه تعلق خواهد گرفت. دانشجویان ایندانشگاه از مزایای وام شهریه صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم و نیز از تسهیلات صندوق قرض‌الحسنه دانشجویان ایران (وام ازدواج، وام‌های عادی، ضروری و اضطراری) در صورت تخصیص اعتبار برخوردار خواهند شد. با تعدادی از بانک‌ها جهت اخذ تسهیلات شهریه با شرایط خاص مذاکره شده و امکان بهره‌مندی از وام شهریه برای دانشجویان فراهم است.

به دانشجویانی که در مسابقات علمی و فرهنگی و یا ورزشی دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی عالی مقام‌های اول تا سوم را کسب نمایند تخفیف در شهریه برابر ضوابط و مقررات تعلق خواهد گرفت و دانشجویان این دانشگاه به تناسب رشته تحصیلی، علاقه و توانمندی در طول تحصیل با پژوهشکده‌ها، پژوهشگاه‌ها و مراکز علمی جهاددانشگاهی مرتبط بوده و پس از فراغت از تحصیل جهت همکاری با مراکز یادشده از اولویت برخوردار خواهد بود.

لازم به ذکر است این دانشگاه هیچ‌گونه تعهدی در قبال تامین خوابگاه ندارد اما تلاش خود را جهت اسکان دانشجویان در خوابگاه‌های خصوصی معتبر و مورد تایید خواهد داشت.

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب