ارائه تسهیلات مالی دانشگاه علم و فرهنگ برای دانشجویان

براساس این گزارش، از کلیه دانشجویان قبل از ثبت‌نام قطعی در دانشگاه امتحان تعیین سطح زبان انگلیسی به عمل می‌آید.

براساس این گزارش، از کلیه دانشجویان قبل از ثبت‌نام قطعی در دانشگاه امتحان تعیین سطح زبان انگلیسی به عمل می‌آید. داوطلبان ممتاز آزمون سراسری سهمیه منطقه یک در گروه آموزشی هنر با رتبه‌ای کمتر از 50 و در سایر گروه‌های آموزشی دارای رتبه کمتر 300 که دانشگاه علم و فرهنگ را انتخاب نمایند از مزیت تحصیل رایگان و همچنین داوطلبان گروه آموزشی هنر دارای رتبه 51 تا 200 و در سایر گروه‌های آموزشی با رتبه 300 تا 700 از 50 درصد تخفیف شهریه ثابت در طول مدت تحصیل بهره‌مند می‌شوند.

همچنین براساس مصوبه هیات امنای دانشگاه، به دانشجویان ممتاز و رتبه اول تا سوم در هر نیم سال تحصیلی تخفیف در شهریه تعلق خواهد گرفت. دانشجویان ایندانشگاه از مزایای وام شهریه صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم و نیز از تسهیلات صندوق قرض‌الحسنه دانشجویان ایران (وام ازدواج، وام‌های عادی، ضروری و اضطراری) در صورت تخصیص اعتبار برخوردار خواهند شد. با تعدادی از بانک‌ها جهت اخذ تسهیلات شهریه با شرایط خاص مذاکره شده و امکان بهره‌مندی از وام شهریه برای دانشجویان فراهم است.

به دانشجویانی که در مسابقات علمی و فرهنگی و یا ورزشی دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی عالی مقام‌های اول تا سوم را کسب نمایند تخفیف در شهریه برابر ضوابط و مقررات تعلق خواهد گرفت و دانشجویان این دانشگاه به تناسب رشته تحصیلی، علاقه و توانمندی در طول تحصیل با پژوهشکده‌ها، پژوهشگاه‌ها و مراکز علمی جهاددانشگاهی مرتبط بوده و پس از فراغت از تحصیل جهت همکاری با مراکز یادشده از اولویت برخوردار خواهد بود.

لازم به ذکر است این دانشگاه هیچ‌گونه تعهدی در قبال تامین خوابگاه ندارد اما تلاش خود را جهت اسکان دانشجویان در خوابگاه‌های خصوصی معتبر و مورد تایید خواهد داشت.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب