ساعت هوشمند جدید سامسونگ ماه آینده رونمایی می‌شود

سامسونگ قرار است ماه آینده در نشست خبری IFA 2016 از نسل جدید ساعت هوشمند Gear S3 رونمایی کند.

ساعت هوشمند جدید سامسونگ ماه آینده رونمایی می‌شود

به گزارش ایسنا و به نقل از تک رادار، پیش‌بینی شده بود که این ساعت هوشمند در نمایشگاه بین‌المللی IFA در ماه سپتامبر با ظاهری شامل یک قاب براق مدور مشابه نمونه قبلی Gear S2 رونمایی شود.

اگرچه هیچ اعلان رسمی از سوی سامسونگ در مورد برنامه‌های خود در این همایش صورت نگرفته، اما در دعوتنامه‌های خود اشاره‌ای به این ساعت هوشمند داشته است. با توجه به اینکه نمونه‌های پیشین Gear S2 و Gear S2 Classic در همایش سال گذشته IFA معرفی شده بودند، احتمالا نمونه جدید نیز از این رویداد سالانه برای ورود به صحنه فناوری‌های پوشیدنی بهره خواهد برد.

این ساعت از مجموعه‌ای از حسگرها مانند فشارسنج، ارتفاع سنج، سرعت سنج و جی‌پی‌اس داخلی برخوردار خواهد بود. همچنین این نمونه جدید نسبت به ساعت هوشمند قبلی سامسونگ دارای پیشرفت‌هایی بوده و تقریبا در هر زمینه‌ای ارتقا یافته است. البته همچنان از لحاظ ظاهری و کاربردی، شکل قاب چرخان Gear S2 در ساعت جدید نیز حفظ شده است.

همچنین انتظار می‌رود که Gear S3 مانند نمونه‌های قبلی خود از سیستم‌عامل Tizen سامسونگ استفاده کند. البته باید منتظر ماند و دید آیا این شرکت، سیستم‌عامل خود را برای ارائه تجربه بهتر ارتقا داده یا خیر.

نمونه لوکس Gear S3 با همکاری شرکت جواهرسازی سوئیسی دی گریزوگونو در مارس 2017 در نمایشگاه ساعت و جواهر جهان ارائه خواهد شد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب