تولید توربین‌های گازی و تجهیزات صنعت نفت از سوی محققان کشور

پژوهشگران کشور با دستیابی به دانش فنی تولید توربین‌های گازی و قطعات حساس صنعت نفت موفق به ارائه طیف وسیعی از خدمات تخصصی در این حوزه شدند.

تولید توربین‌های گازی و تجهیزات صنعت نفت از سوی محققان کشور

به گزارش ایسنا حسن هلالی، مجری طرح با اشاره به توانمندی ایجاد شده در تولید و ساخت توربین‌های گازی افزود: از آنجایی که توربین‌های گازی به عنوان یکی از بخش‌های مهم این صنعت از اهمیت بالایی برخوردارند، تولید تجهیزات حوزه نفت مبنای فعالیت ما بوده است.

وی، طراحی و ساخت توربین‌های گازی را بر مبنای چهار برنامه پنج ساله ذکر کرد و ادامه داد: بر اساس این برنامه، ساخت قطعات حساس و با تعمیرات اساسی، ساخت تجهیزات و ادوات روتور مثل انواع روتورهای ناحیه سرد وگرم، ساخت کامل توربین‌های گازی و توسعه تنوع دامنه و ارائه خدمات تعمیرات اساسی برای دیگر توربین‌ها در دستور کار قرار گرفت.

هلالی با تاکید بر این که در این مطالعات موفق به ساخت و تولید توربین‌های گازی مبتنی بر فناوری بومی شدیم، گفت: علاوه بر آن توانایی ارائه طیف متنوع و متعددی از خدمات و قطعات تخصصی در صنعت نفت، گاز، پتروشیمی، نیروگاهی، فولاد و همچنین در صنایع دریایی را داریم.

وی ادامه داد: تعمیر، بازسازی و ساخت بیش از 30 مجموعه استاتور، تعمیر و بازسازی روتورهای کمپرسور سانتریفیوژ و ایمپلرهای مربوط، رتروفیت توربین‌های گازی، روتور توربین‎های بخار و همچنین ساخت و تولید انبوه قطعات و مجموعه‌های توربین‌های گازی، روتورهای ناحیه سرد و داغ توربین‌های گاز، روتورهای ناحیه سرد و داغ توربین گاز سولار سنتار، عایق‌های حرارتی، ساخت انواع پره‌های توربین گاز و بخار و روتور توربین بخار 12 مگاواتGE از دیگر فعالیت‌های انجام شده است.

مجری طرح، کسب موفقیت‌ها در عرصه تولیدات صنعت نفت را ناشی از رعایت مشتری‌مداری و استانداردها و الزام‌های بین‌الملل دانست و تصریح کرد: استانداردهای معتبر بین‌المللی مانند ISO9001:2008، ISO14001:2004،OHSAS 18001:2007 مبنای فعالیت ما بوده است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب