توجه به علوم همگرای بالینی در ستاد سلول‌های بنیادی

دبیر ستاد توسعه علوم و فناوریهای سلول‌های بنیادی معاونت علمی گفت: توجه به به علوم همگرای بالینی حیوانات در ستاد توسعه سلول‌های بنیادی با حمایت معاونت علمی صورت می‌گیرد.

توجه به علوم همگرای بالینی در ستاد سلول‌های بنیادیامیر علی حمیدیه دبیر ستاد توسعه علوم و فناوریهای سلول های بنیادی معاونت علمی در گفت و گو با خبرنگار حوزه فن‌آوری‌های نوین  گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با اشاره به اهمیت انجام تحقیقیات و پژوهش اظهار داشت: از تمام متخصصان علوم پایه و بالینی در سطح ملی دعوت می شود تا با همکاری و استفاده از تجربیات یکدیگر در جهت رفع مشکلات این حوزه پیشرفت های قابل توجهی حاصل شود. 

حمیدیه وی ادامه داد: برای رسیدن به فناوری جدید لازم است کشور به سمت علوم همگرا حرکت کرده که شبکه حیوانات آزمایشگاهی دارای نقش تعیین کننده ای است. 

وی گفت: اهداف تشکیل کارگروه های تخصصی دعوت از اساتید مختلف علوم پایه و بالینی و رصد و بررسی آخرین یافته ها در این حوزه است.

وی عنوان کرد: تعیین اولویت ها جهت تمرکز و حمایت در جهت پژوهش، فناوری و تجاری سازی محصولات مبتنی بر سلول های بنیادی بوده و نقش معاونت علمی و فناوری درسیاستگذاری و رفع موانع موجود پر رنگ است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب