توجه به علوم همگرای بالینی در ستاد سلول‌های بنیادی

دبیر ستاد توسعه علوم و فناوریهای سلول‌های بنیادی معاونت علمی گفت: توجه به به علوم همگرای بالینی حیوانات در ستاد توسعه سلول‌های بنیادی با حمایت معاونت علمی صورت می‌گیرد.امیر علی حمیدیه دبیر ستاد توسعه علوم و فناوریهای سلول های بنیادی معاونت علمی در گفت و گو با خبرنگار حوزه فن‌آوری‌های نوین  گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با اشاره به اهمیت انجام تحقیقیات و پژوهش اظهار داشت: از تمام متخصصان علوم پایه و بالینی در سطح ملی دعوت می شود تا با همکاری و استفاده از تجربیات یکدیگر در جهت رفع مشکلات این حوزه پیشرفت های قابل توجهی حاصل شود. 

حمیدیه وی ادامه داد: برای رسیدن به فناوری جدید لازم است کشور به سمت علوم همگرا حرکت کرده که شبکه حیوانات آزمایشگاهی دارای نقش تعیین کننده ای است. 

وی گفت: اهداف تشکیل کارگروه های تخصصی دعوت از اساتید مختلف علوم پایه و بالینی و رصد و بررسی آخرین یافته ها در این حوزه است.

وی عنوان کرد: تعیین اولویت ها جهت تمرکز و حمایت در جهت پژوهش، فناوری و تجاری سازی محصولات مبتنی بر سلول های بنیادی بوده و نقش معاونت علمی و فناوری درسیاستگذاری و رفع موانع موجود پر رنگ است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب