نخستین مدرسه تابستانی سلول‌های بنیادی برگزار می‌شود

برای نخستین بار مدرسه تابستانی سلول‌های بنیادی توسط شبکه طب بازساختی و سلول‌های بنیادی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و با حمایت ستاد توسعه علوم وفناوری‌های سلول‌های بنیادی به مدت پنج روز برگزار می‌شود

به گزارش روز دوشنبه گروه علمی ایرنا ازروابط عمومی معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری، این مدرسه به منظور ارتقای سطح علمی دانشجویان، فارغ التحصیلان و علاقمندان به مباحث سلول های بنیادی و تکنیک های آزمایشگاهی به صورت کاملا عملی و درقالب گروه های چند نفره از 30 مردادماه تا سوم شهریور ماه سال جاری در دانشکده دندانپزشکی برگزار می شود.

کارگاه های موجود در این مدرسه به صورت دوره های آموزشی کوتاه مدت برگزار می شود و شرکت کنندگان در این دوره آموزشی با کشت سلول های بنیادی و تکنیک های متداول سلولی آشنا خواهند شد.

زمان بندی کارگاه ها در اولین دوره مدرسه تابستانی به گونه ای است که شرکت کنندگان می توانند با توجه به علاقه خود و مباحث مطرح شده در کارگاه ها، در یک یا چند دوره آموزشی شرکت کنند.

در پایان هر دوره نیز گواهینامه معتبر شرکت در کارگاه از طریق شبکه طب بازساختی و سلول های بنیادی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به شرکت کنندگان اعطا خواهد شد.

منبع :